Чемпіонат Львівської області

Чемпіонат Львівської області
16.05.2019 13:15
1442

Розвиток футбольної інфраструктури в Україні: 544 об’єкти за рік!

У рамках підготовки до проведення XXII Конгресу ФФУ, що 

13.05.2019 12:10
473

Розвиток футбольної інфраструктури у Львівській області: 30 об’єктів за рік

У рамках підготовки до проведення XXII Конгресу ФФУ, що

Всеукраїнські

Статистика

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

# Клуб І В Н П М'ячi Очки
1 СКК Демня 19 16 2 1 59-14 50
2 ФК Миколаїв 18 16 1 1 68-11 49
3 Юність с.Верхня Білка 17 14 2 1 50-13 44
4 Фенікс-Стефано с.Підмонастир 18 10 3 5 40-27 33
5 Гірник Новояворівськ 19 9 3 7 29-27 30
6 Погонь Львів 18 9 1 8 34-30 28
7 ФК Самбір Самбір 18 5 6 7 36-36 21
8 Юність Гійче 20 5 6 9 25-45 21
9 МФК Галичина Дрогобич 19 4 7 8 17-29 19
10 Локомотив Рава-Руська 19 4 4 11 21-44 16
11 ФК "Львів" - "Сокіл" Борщовичі 19 2 2 15 15-62 8
12 Енергетик Добротвір 18 2 2 14 19-62 8
13 ФК Мостиська 10 1 2 7 11-20 5
14 Думна Ременів 6 1 1 4 7-11 4

МАТЧІ - 19 тур

Дата Господарi Рахунок Гостi
22.09.2019 Погонь Львів 2:1 МФК Галичина Дрогобич
22.09.2019 Фенікс-Стефано с.Підмонастир 1:2 СКК Демня
21.09.2019 Гірник Новояворівськ 1:1 Юність Гійче
22.09.2019 Юність с.Верхня Білка 4:0 ФК "Львів" - "Сокіл" Борщовичі
22.09.2019 ФК Миколаїв 3:0 Локомотив Рава-Руська
22.09.2019 Енергетик Добротвір 1:1 ФК Самбір Самбір

МАТЧІ - 20 тур

Дата Господарi Рахунок Гостi
28.09.2019 МФК Галичина Дрогобич Енергетик Добротвір
28.09.2019 Локомотив Рава-Руська ФК Самбір Самбір
28.09.2019 ФК "Львів" - "Сокіл" Борщовичі ФК Миколаїв
28.09.2019 Гірник Новояворівськ Юність с.Верхня Білка
28.09.2019 Юність Гійче СКК Демня
01.10.2019 Фенікс-Стефано с.Підмонастир Погонь Львів

БОМБАРДИРИ

# Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи (п)
1 Балух Ігор ФК Миколаїв 18 24 (1)
2 Зубар Святослав СКК Демня 19 18 (2)
3 Патуляк Віталій Фенікс-Стефано с.Підмонастир 17 15 (2)
4 Малецький Назарій ФК Самбір Самбір 18 14 (4)
5 Шептицький Олег Юність с.Верхня Білка 17 13
6 Голубка Юрій СКК Демня 13 12
7 Сенишин Назар ФК Миколаїв 16 12
8 Цюпка Назар ФК Миколаїв 18 11 (2)
9 Теміров Артур Фенікс-Стефано с.Підмонастир 16 9
10 Пецків Тарас Погонь Львів 11 9 (1)
Підписатися на новини