Жінки - чемпіонат

Жінки - чемпіонат
20.02.2019 10:02
58

Затверджено календар матчів весняної частини чемпіонату України серед жіночих команд

Відділ жіночого футболу ФФУ разом із клубами вищої ліги погодив календар матчів весняної...

14.01.2019 18:47
227

Єдиний календар заходів із жіночого футболу на 2019 рік: події за участю українських команд

Виконком ФФУ затвердив Єдиний календар заходів із жіночого футболу на 2019 рік....

10.01.2019 17:39
136

Всеукраїнські турніри серед жіночих команд: першим стартує вищий дивізіон

Друга частина чемпіонату України з футболу серед жіночих команд 

Всеукраїнські

Статистика

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

# Клуб І В Н П М'ячi Очки
1 Житлобуд-1 Харків 11 11 0 0 74-1 33
2 Житлобуд-2 Харків 11 10 0 1 67-5 30
3 ПФК Львів-Янтарочка Львів 11 5 2 4 23-19 17
4 Єдність-ШВСМ с.Плиски 11 5 2 4 15-21 17
5 Восход Стара Маячка 11 5 2 4 14-23 17
6 Ладомир Володимир-Волинський 11 5 1 5 18-29 16
7 Ятрань-Берестівець Умань 11 3 3 5 11-14 12
8 Родина-Ліцей Костопіль 11 2 1 8 5-45 7
9 Злагода-Дніпро-1 Дніпро 11 2 1 8 17-35 7
10 Пантери Умань 11 1 0 10 8-60 3

МАТЧІ - 11 тур

Дата Господарi Рахунок Гостi
02.11.2018 Житлобуд-2 Харків 7:0 Родина-Ліцей Костопіль
03.11.2018 Єдність-ШВСМ с.Плиски 0:0 Ятрань-Берестівець Умань
04.11.2018 Ладомир Володимир-Волинський 4:2 Злагода-Дніпро-1 Дніпро
04.11.2018 ПФК Львів-Янтарочка Львів 5:1 Восход Стара Маячка
04.11.2018 Пантери Умань 0:12 Житлобуд-1 Харків

МАТЧІ - 12 тур

Дата Господарi Рахунок Гостi
13.04.2019 Родина-Ліцей Костопіль Пантери Умань
13.04.2019 Житлобуд-1 Харків ПФК Львів-Янтарочка Львів
13.04.2019 Восход Стара Маячка Ладомир Володимир-Волинський
13.04.2019 Злагода-Дніпро-1 Дніпро Єдність-ШВСМ с.Плиски
13.04.2019 Ятрань-Берестівець Умань Житлобуд-2 Харків

БОМБАРДИРИ

# Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи (п)
1 Овдійчук Ольга Житлобуд- Харків 10 23 (2)
2 Калініна Яна Житлобуд- Харків 9 12
3 Андрухів Вероніка Житлобуд- Харків 9 10
4 Малахова Яна Житлобуд- Харків 9 10
5 Шевчук Юлія Житлобуд- Харків 11 9
6 Полюхович Тетяна Житлобуд- Харків 10 9 (5)
7 Мозольська Ганна Житлобуд- Харків 11 8
8 Апанащенко Дар'я Житлобуд- Харків 11 7
9 Стець Юлія Восход Стара Маячка 10 7 (1)
Підписатися на новини