ДЮФЛУ - Перша ліга

ДЮФЛУ - Перша ліга
13.04.2018 16:02
1279

Вадим Костюченко: «Організація турніру ДЮФЛУ — приклад для інших дитячих змагань»

14 квітня поновлюються змагання у Дитячо-юнацький футбольній лізі України, де у чотирьох...

13.04.2018 12:29
2181

Поновлення змагань у ДЮФЛУ: структура та турнірна ситуація

Найближчого вік-енду відновляться змагання в юнацькому чемпіонаті України, який проводит...

24.02.2018 18:01
3137

Зимовий кубок ДЮФЛУ: трофей їде до Полтави

У Щасливому під Києвом завершився перший в історії Зимовий кубок Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед ком...

30.01.2018 19:30
3842

40 команд виступатимуть у третьому Всеукраїнському юнацькому турнірі «Зимовий кубок ДЮФЛУ»

2 лютого 2018 року стартує третій традиційний Всеукраїнський юнацький турнір із футболу «Зимовий кубок ДЮФЛУ...

Всеукраїнські

Статистика

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

# Клуб І В Н П М'ячi Очки
1 ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ 12 10 1 1 36-4 31
2 Молодь Полтава 12 7 4 1 30-8 25
3 ХТЗ Харків 12 6 2 4 17-12 20
4 ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут 12 5 4 3 20-13 19
5 Авангард Краматорськ 12 5 2 5 18-18 17
6 Арена Харків 12 5 1 6 16-15 16
7 ЛІФКС Кремінна 12 4 2 6 19-20 14
8 КДЮСШ Суми Суми 12 3 4 5 16-26 13
9 ОЛІСП Барса Суми 12 3 2 7 14-16 11
10 ДЮСШ- Харків 12 0 2 10 8-62 2

МАТЧІ - 12 тур

Дата Господарi Рахунок Гостi
14.04.2018 ЛІФКС Кремінна 3:3 КДЮСШ Суми Суми
15.04.2018 ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ 4:1 ХТЗ Харків
15.04.2018 Авангард Краматорськ 2:0 ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
15.04.2018 ДЮСШ-9 Харків 2:9 Молодь Полтава
15.04.2018 ОЛІСП Барса Суми 3:0 Арена Харків

МАТЧІ - 13 тур

Дата Господарi Рахунок Гостi
22.04.2018 ОЛІСП Барса Суми ЛІФКС Кремінна
22.04.2018 Арена Харків ДЮСШ-9 Харків
22.04.2018 Молодь Полтава Авангард Краматорськ
22.04.2018 ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
22.04.2018 ХТЗ Харків КДЮСШ Суми Суми

БОМБАРДИРИ

# Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи (п)
1 Кучков Артем ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ 12 17 (2)
2 Назаров Владислав Арена Харків 11 8 (3)
3 Шевалдін Антон ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ 12 7 (1)
4 Вервейко Андрій ХТЗ Харків 11 6
5 Гунічев Єгор ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут 10 5
6 Карнаухов Артем Молодь Полтава 11 5
7 Плісс Кирило Авангард Краматорськ 11 5
Підписатися на новини