ДЮФЛУ - Вища ліга

ДЮФЛУ - Вища ліга
15.01.2020 11:02

Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2020 серед команд U-16: склад учасників та календар ігор

Дирекція Дитячо-юнацької футбольної ліги України затвердила склад учасників Зимового Куб...

03.01.2020 13:02

Переможець Зимового кубку ДЮФЛУ-2020 визначиться 8 березня

Черговий розіграш Зимового кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України проходитиме в ч...

19.12.2019 17:15

ДЮФЛУ: підсумки осінньої частини сезону-2019/2020 у вищій лізі

Завершилася перша частина сезону-2019/2020 у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України (ДЮ...

02.12.2019 15:48

Кращі юні футболісти України отримали «Золоті м’ячі» ДЮФЛУ

Сьогодні в Будинку футболу відбулася церемонія нагородження кращих футболістів і тренера...

Всеукраїнські

Галерея відео

Останні відео Відеогалерея

Статистика

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

# Клуб І В Н П М'ячi Очки
1 ДЮСШ-26 Київ 11 9 1 1 20-6 28
2 Атлет Київ 11 9 1 1 37-5 28
3 ОК ім.І.Піддубного Київ 11 5 3 3 15-11 18
4 ВОДЮСШ Вінниця 11 5 3 3 12-11 18
5 Зміна-Оболонь Київ 11 4 2 5 16-15 14
6 Прем`єр-Нива Вінниця 11 4 1 6 18-24 13
7 Юність Чернігів 11 4 1 6 25-22 13
8 ДЮСШ-15 Київ 11 3 2 6 16-24 11
9 КОДЮСШ Щасливе 11 1 4 6 9-27 7
10 КДЮСШ Чемпіон Київ 11 1 2 8 8-31 5

МАТЧІ - 11 тур

Дата Господарi Рахунок Гостi
06.11.2019 КДЮСШ Чемпіон Київ 0:5 Атлет Київ
06.11.2019 Юність Чернігів 7:2 КОДЮСШ Щасливе
09.11.2019 ВОДЮСШ Вінниця 2:1 Зміна-Оболонь Київ
09.11.2019 ДЮСШ-26 Київ 1:0 ОК ім.І.Піддубного Київ
09.11.2019 ДЮСШ-15 Київ 4:2 Прем`єр-Нива Вінниця

МАТЧІ - 12 тур

Дата Господарi Рахунок Гостi
11.04.2020 Зміна-Оболонь Київ ДЮСШ-15 Київ
11.04.2020 Прем`єр-Нива Вінниця Юність Чернігів
11.04.2020 КОДЮСШ Щасливе КДЮСШ Чемпіон Київ
11.04.2020 Атлет Київ ДЮСШ-26 Київ
11.04.2020 ОК ім.І.Піддубного Київ ВОДЮСШ Вінниця

БОМБАРДИРИ

# Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи (п)
1 Бредельов Денис Атлет Київ 9 13
2 Шаповалов Владилав Атлет Київ 10 11
3 Короленко Вадим Юність Чернігів 11 10 (1)
4 Мулик Володимир ВОДЮСШ Вінниця 11 8 (3)
5 Вихляєв Данило Юність Чернігів 11 7
6 Марченко Євгеній ОК ім.І.Піддубного Київ 9 4
7 Чубов Ренат ДЮСШ-15 Київ 9 4
8 Лобко-Лобановський Михайло Зміна-Оболонь Київ 11 4
9 Товстик Данило ДЮСШ-26 Київ 11 4
10 Білий Давид КОДЮСШ Щасливе 10 4 (1)
Підписатися на новини