Друга ліга

Друга ліга
02.06.2019 20:17
191

Перехідні матчі ПФЛ: «Агробізнес» і «Черкащина-Академія» виступатимуть у першій лізі

Сьогодні відбулися матчі-відповіді за право грати в першій лізі в сезоні-2019/2020.

01.06.2019 18:56
164

Друга ліга. Абсолютним чемпіоном сезону-2018/2019 став «Кремінь»

Сьогодні в Кропивницькому відбувся «золотий матч» другої ліги, який виз...

29.05.2019 21:35
267

Перехідні матчі ПФЛ: вагомі гостьові звитяги «Черкащини-Академії» й «Агробізнесу»

Відбулися перші матчі плей-офф за право наступного сезону виступати в першій лізі.

28.05.2019 15:30
396

Офіційно. «Арсенал-Київ» та вінницька «Нива» покарані за неналежну поведінку вболівальників та офіційних осіб

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ застосував дисциплінарні санкції до клубів УПЛ та...

Всеукраїнські

Статистика

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

# Клуб І В Н П М'ячi Очки
1 ФК Минай 26 14 4 8 39-25 46
2 Черкащина-Академія с.Білозір'я 25 13 6 6 38-20 45
3 Полісся Житомир 26 12 6 8 20-20 42
4 Нива-В Вінниця 26 11 8 7 28-22 41
5 Верес Рівне 26 11 6 9 23-22 39
6 ФК Калуш 25 10 6 9 28-26 36
7 Нива Тернопіль 26 10 6 10 27-27 36
8 Чайка П. Борщагівка 26 7 8 11 25-26 29
9 Поділля Хмельницький 26 6 6 14 19-33 24
10 Буковина Чернівці 26 4 6 16 16-42 18

МАТЧІ - 26 тур

Дата Господарi Рахунок Гостi
19.05.2019 Полісся Житомир 0:1 Нива Тернопіль
19.05.2019 ФК Минай 3:1 Поділля Хмельницький
19.05.2019 Нива-В Вінниця 1:3 Верес Рівне
19.05.2019 Черкащина-Академія с.Білозір'я ФК Калуш
19.05.2019 Буковина Чернівці 0:4 Чайка П. Борщагівка

МАТЧІ - 27 тур

Дата Господарi Рахунок Гостi
25.05.2019 ФК Калуш Буковина Чернівці
25.05.2019 Верес Рівне Черкащина-Академія с.Білозір'я
25.05.2019 Поділля Хмельницький Нива-В Вінниця
25.05.2019 Нива Тернопіль ФК Минай
25.05.2019 Чайка П. Борщагівка Полісся Житомир

БОМБАРДИРИ

# Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи (п)
1 Гегедош Роберт ФК Минай 24 13 (2)
2 Скакун Дмитро ФК Калуш 22 10 (5)
3 Литовченко Олексій Нива Тернопіль 19 9 (2)
4 Бойко Віталій Черкащина-Академія с.Білозір'я 24 9 (3)
5 Шестаков Михайло Нива Вінниця 25 8
6 Сторчоус Андрій Черкащина-Академія с.Білозір'я 25 7
7 Нурієв Анатолій ФК Минай 21 7 (2)
8 Федосов Павло Нива Вінниця 17 6
Підписатися на новини