Перша ліга

Перша ліга
08.06.2019 21:36
294

Прем’єр-ліга: відбулися матчі-відповіді плей-офф

Сьогодні «Колос» вирішив долю протистояння з «Чорноморцем» на св...

04.06.2019 10:03
167

Перехідні матчі за місця в першій лізі: враження тренерів-переможців

Уже після перших перехідних матчів за право наступного сезону грати в першій лізі було п...

02.06.2019 20:17
191

Перехідні матчі ПФЛ: «Агробізнес» і «Черкащина-Академія» виступатимуть у першій лізі

Сьогодні відбулися матчі-відповіді за право грати в першій лізі в сезоні-2019/2020.

29.05.2019 21:35
267

Перехідні матчі ПФЛ: вагомі гостьові звитяги «Черкащини-Академії» й «Агробізнесу»

Відбулися перші матчі плей-офф за право наступного сезону виступати в першій лізі.

Всеукраїнські

Статистика

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

# Клуб І В Н П М'ячi Очки
1 СК Дніпро-1 25 19 3 3 66-19 60
2 Волинь Луцьк 25 17 4 4 52-27 49
3 Колос Ковалівка 25 13 9 3 41-13 48
4 Металіст 1925 Харків 25 14 5 6 34-18 47
5 Оболонь Бровар Київ 25 12 7 6 29-22 43
6 Авангард Краматорськ 27 12 6 9 43-28 42
7 Інгулець Петрове 25 11 6 8 34-31 39
8 МФК Миколаїв Миколаїв 27 10 7 10 29-32 37
9 Балкани с.Зоря 25 10 6 9 25-27 36
10 Прикарпаття Івано-Франківськ 27 10 4 13 39-36 34
11 Рух Винники 26 7 9 10 24-33 30
12 Гірник-Спорт Горішні Плавні 26 5 10 11 24-43 25
13 ФК Суми 26 3 7 16 20-73 16
14 Агробізнес Волочиськ 25 2 8 15 17-36 14
15 Зірка Кропивницький 25 1 1 23 10-49 4
16 Кобра Харків 0 0 0 0 0-0 0

МАТЧІ - 23 тур

Дата Господарi Рахунок Гостi
18.04.2019 ФК Суми 0:0 Оболонь Бровар Київ
18.04.2019 Агробізнес Волочиськ 0:2 Балкани с.Зоря
18.04.2019 Зірка Кропивницький -:+ Прикарпаття Івано-Франківськ
18.04.2019 Гірник-Спорт Горішні Плавні 2:1 Колос Ковалівка
19.04.2019 Рух Винники 1:1 МФК Миколаїв Миколаїв
22.04.2019 СК Дніпро-1 1:0 Авангард Краматорськ
19.05.2019 Металіст 1925 Харків Інгулець Петрове

МАТЧІ - 24 тур

Дата Господарi Рахунок Гостi
15.05.2019 Авангард Краматорськ 1:2 Рух Винники
15.05.2019 МФК Миколаїв Миколаїв 0:0 Гірник-Спорт Горішні Плавні
15.05.2019 Колос Ковалівка Зірка Кропивницький
15.05.2019 Прикарпаття Івано-Франківськ 2:2 Металіст 1925 Харків
15.05.2019 Балкани с.Зоря Волинь Луцьк
15.05.2019 Оболонь Бровар Київ СК Дніпро-1
23.05.2019 Інгулець Петрове Агробізнес Волочиськ

БОМБАРДИРИ

# Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи (п)
1 Куліш Станіслав СК Дніпро- 22 17 (5)
2 Кірієнко Ігор Авангард Краматорськ 25 14 (1)
3 Кожанов Денис Волинь Луцьк 23 14 (7)
4 Оринчак Богдан Прикарпаття Івано-Франківськ 25 12
5 Когут Ігор СК Дніпро- 22 11
6 Акименко Олександр Інгулець Петрове 23 10 (1)
7 Синиця Олег Металіст Харків 24 10 (2)
8 Демченко Єгор Авангард Краматорськ 25 10 (2)
9 Конкольняк Ярослав Прикарпаття Івано-Франківськ 26 10 (5)
10 Бондаренко Олександр Колос Ковалівка 23 9 (1)
Підписатися на новини