Перша ліга

Перша ліга
21.02.2019 10:34
73

Перша ліга. Останні новини з таборів чвертьфіналістів Кубку України

В одному з попередніх оглядів ми зазначали, що найбільш проблемною першоліговою командою...

11.02.2019 11:02
153

Перша ліга: до календаря першості внесено корективи, а найбільш проблемною командою залишаються «Суми»

У конференц-залі Будинку футболу відбулося календарне засідання Ради ліг. Кількагодинна...

02.02.2019 11:03
123

Перша ліга: амбітні плани «Руху» та новини з таборів чвертьфіналістів Кубку України

Чотири місяці велися перемовини між президентом ФК «Рух» Григорієм Козловськ...

22.01.2019 15:49
786

Лучано Лучі: «Українські арбітри вже в січні приємно вразили своєю фізичною підготовкою»

22 січня в київському легкоатлетичному манежі ШВСМ українські футбольні арбітри всіх кат...

Всеукраїнські

Статистика

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

# Клуб І В Н П М'ячi Очки
1 СК Дніпро-1 17 14 1 2 46-10 43
2 Металіст 1925 Харків 17 12 2 3 27-8 38
3 Колос Ковалівка 16 8 8 0 27-7 32
4 Оболонь Бровар Київ 17 9 5 3 21-12 32
5 Волинь Луцьк 17 11 3 3 31-19 30
6 Авангард Краматорськ 17 8 5 4 32-17 29
7 Інгулець Петрове 17 7 3 7 19-23 24
8 Балкани с.Зоря 16 5 5 6 17-21 20
9 МФК Миколаїв Миколаїв 15 5 4 6 14-17 19
10 Прикарпаття Івано-Франківськ 17 5 2 10 21-20 17
11 ФК Суми 17 3 6 8 18-39 15
12 Гірник-Спорт Горішні Плавні 17 3 5 9 19-36 14
13 Рух Винники 16 2 5 9 12-27 11
14 Агробізнес Волочиськ 17 1 7 9 10-19 10
15 Зірка Кропивницький 17 1 1 15 10-49 4
16 Кобра Харків 0 0 0 0 0-0 0

МАТЧІ - 18 тур

Дата Господарi Рахунок Гостi
17.11.2018 Авангард Краматорськ 3:1 Прикарпаття Івано-Франківськ
17.11.2018 СК Дніпро-1 4:0 Зірка Кропивницький
17.11.2018 ФК Суми 1:3 Металіст 1925 Харків
17.11.2018 Волинь Луцьк 0:0 Агробізнес Волочиськ
18.11.2018 Інгулець Петрове 0:1 Колос Ковалівка
18.11.2018 Оболонь Бровар Київ 1:0 Гірник-Спорт Горішні Плавні
09.05.2019 Балкани с.Зоря МФК Миколаїв Миколаїв

МАТЧІ - 19 тур

Дата Господарi Рахунок Гостi
22.03.2019 Волинь Луцьк Авангард Краматорськ
22.03.2019 Агробізнес Волочиськ ФК Суми
22.03.2019 Металіст 1925 Харків СК Дніпро-1
22.03.2019 Зірка Кропивницький Оболонь Бровар Київ
22.03.2019 Рух Винники Балкани с.Зоря
22.03.2019 МФК Миколаїв Миколаїв Інгулець Петрове
22.03.2019 Колос Ковалівка Прикарпаття Івано-Франківськ

БОМБАРДИРИ

# Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи (п)
1 Куліш Станіслав СК Дніпро- 17 10 (3)
2 Кожанов Денис Волинь Луцьк 16 9 (5)
3 Кірієнко Ігор Авангард Краматорськ 16 8
4 Синиця Олег Металіст Харків 16 8 (1)
5 Демченко Єгор Авангард Краматорськ 16 8 (2)
6 Бондаренко Олександр Колос Ковалівка 15 7
7 Когут Ігор СК Дніпро- 16 7
8 Чичиков Олексій СК Дніпро- 17 7
9 Акименко Олександр Інгулець Петрове 16 7 (1)
10 Назаренко Олександр СК Дніпро- 15 6
Підписатися на новини