реєстрація
на турнір

Починаючи з 2 жовтня кожен бажаючий має змогу зареєструватися для участі у відборі, за результатами якого буде створено збірну України, що візьме участь у чемпіонаті Європи-2020 з кіберфутболу в дисципліні KONAMI’s eFootball PES 2020. Реєстрація триватиме до 31 жовтня.

Відбір буде складатися з трьох етапів – двох он-лайн частин та офф-лайн фіналу, що пройдуть у період із 4-го по 30 листопада поточного року.

За результатами он-лайн кваліфікації вісім кращих гравців візьмуть участь в офф-лайн частині, що відбудеться 30 листопада в Будинку футболу в Києві. Два переможці офф-лайн кваліфікації отримають статус офіційних гравців української національної збірної команди з кіберфутболу в дисципліні PES (Pro Evolution Soccer).


Фіналісти турніру отримають призи та подарунки від партнерів змагань. Узяти участь у заході може кожен, хто має паспорт громадянина України та досяг 16-річного віку. Участь у змаганнях абсолютно безкоштовна. Окрім турнірної частини, на учасників чекає насичена конкурсна програма, де кожен матиме змогу заявити про свої ігрові навички та продемонструвати кіберспортивний хист. Систему конкурсів буде оприлюднено додатково. Отримати актуальну інформацію стосовно турніру ви можете на офіційному каналі в Telegram.

Реєстрацію

закрито
Генеральний медіа-партнер Gameinside
Нагадаємо, що Україна візьме участь у відборі до чемпіонату Європи з кіберфутболу, фінальна частина якого пройде під час чемпіонату Європи з футболу 9—10 липня 2020 року в Лондоні. Читати повністю

кіберфутбол

Новини кіберфутболу Усі новини кіберфутболу
20.02.2020 17:51

Гравці збірної України з кіберфутболу провели фотосесію та розповіли про підготовку до чемпіонату Європи

Сьогодні в Києві в Будинку футболу гравці та менеджер національної з...

10.02.2020 16:10

Збірна України з кіберфутболу дізналася розклад поєдинків відбору першості Європи 2020 року

Збірна України з кіберфутболу проведе 10 поєдинків за два ігрові дні (по...

Галерея відео

Останні відео Відеогалерея

спонсори

Фінансовий партнер української національної збірної команди з кіберфутболу
Підписатися на новини