Збірна Сербії в товариському матчі в більшості дотиснула Парагвай

Сьогодні в Крушеваці збірна Сербії в товариському поєдинку приймала національну команду Парагваю.

Матч, що відбувся на стадіоні «Младост», закінчився мінімальною перемогою підопічних Любіши Тумбаковича — 1:0. Вирішальний м’яч на 90-й хвилині провів Александар Мітрович.

Додамо, що із 53-ї хвилини господарі поля діяли в більшості після вилучення Мігеля Альмірона.

Сербська команда, з якою збірна України гратиме заключний поєдинок відбору до Євро-2020 (17 листопада, Белград), провела зустріч у такому складі: Райкович (Роцков, 89), Мілетич (Гобельїч, 46), С. Мітрович, Коларов (Мілунович, 67), Младенович (Родич, 66), Мілівоєвич (Лукич, 46), Максимович (Гудель, 66), Радоньїч, Льяїч, Гачинович, А. Мітрович.