Ліга Європи. «Динамо», «Олександрія» й четверо гравців збірної України в інших клубах розпочинають груповий турнір-2019/2020

Сьогодні в Європі розпочинаються змагання у ще одному клубному турнірі — Лізі Європи УЄФА сезону-2019/2020. В основній сітці зіграють одразу дві українські команди — київське «Динамо» та «Олександрія».

Столичний клуб виступатиме у квартеті В, де його суперниками будуть шведський «Мальме», датський «Копенгаген» та швейцарський «Лугано».

Календар матчів групи В

19.09.2019

«Динамо» — «Мальме»

«Копенгаген» — «Лугано»

03.10.2019

«Лугано» — «Динамо»

«Мальме» — «Копенгаген»

24.10.2019

«Динамо» — «Копенгаген»

«Мальме» — «Лугано»

07.11.2019

«Копенгаген» — «Динамо»

«Лугано» — «Мальме»

28.11.2019

«Лугано» — «Копенгаген»

«Мальме» — «Динамо»

12.12.2019

«Динамо» — «Лугано»

«Копенгаген» — «Мальме»

«Олександрія» потрапила до квартету I, де її суперниками будуть бельгійський «Гент» гравців збірної України Романа Яремчука, Романа Безуса та Ігоря Пластуна, французький «Сент-Етьєн» та німецький «Вольфсбург».

Календар матчів групи I

19.09.2019

«Гент» — «Сент-Етьєн»

«Вольфсбург» — «Олександрія»

03.10.2019

«Олександрія» — «Гент»

«Сент-Етьєн» — «Вольфсбург»

24.10.2019

«Гент» — «Вольфсбург»

«Сент-Етьєн» — «Олександрія»

07.11.2019

«Олександрія» — «Сент-Етьєн»

«Вольфсбург» — «Гент»

28.11.2019

«Олександрія» — «Вольфсбург»

«Сент-Етьєн» — «Гент»

12.12.2019

«Гент» — «Олександрія»

«Вольфсбург» — «Сент-Етьєн»

Команди, що за результатами групового раунду посядуть перші два місця у своїх квартетах, виступатимуть у плей-офф турніру.

Склад решти груп

Група А

АПОЕЛ (Кіпр)

«Дюделанж» (Люксембург)

«Севілья» (Іспанія)

«Карабах» (Азербайджан)

Група С

«Базель» (Швейцарія)

«Краснодар» (Росія)

«Хетафе» (Іспанія)

«Трабзонспор» (Туреччина)

Група D

ЛАСК (Австрія)

ПСВ (Нідерланди)

«Русенборг» (Норвегія)

«Спортинг» (Португалія)

Група Е

«Клуж» (Румунія)

«Селтик» (Шотландія)

«Лаціо» (Італія)

«Ренн» (Франція)

До заявки шотландського «Селтика» на турнір потрапив півзахисник збірної України Мар’ян Швед.

Група F

«Арсенал» (Англія)

«Айнтрахт» (Німеччина)

«Стандард» (Бельгія)

«Віторія» (Португалія)

До заявки на турнір португальської «Віторії» потрапив український захисник Валерій Бондаренко.

Група G

«Янг Бойз» (Швейцарія)

«Рейнджерс» (Шотландія)

«Порту» (Португалія)

«Фейєноорд» (Нідерланди)

Група Н

«Ференцварош» (Угорщина)

ЦСКА (Росія)

«Лудогорець» (Болгарія)

«Еспаньол» (Іспанія)

До заявки на турнір угорського «Ференцварошу», який тренує Сергій Ребров, потрапили одразу три українські півзахисники — Данило Ігнатенко, Олександр Зубков та Ігор Харатін.

Група J

«Рома» (Італія)

«Боруссія» М (Німеччина)

«Істанбул Башакшехір» (Туреччина)

«Вольфсберг» (Австрія)

Група К

«Бешикташ» (Туреччина)

«Брага» (Португалія)

«Вулверхемптон» (Англія)

«Слован» (Словаччина)

До заявки на турнір «Слована» потрапив український захисник Артем Сухоцький.

Група L

«Манчестер Юнайтед» (Англія)

АЗ (Нідерланди)

«Партизан» (Сербія)

«Астана» (Казахстан)

Головним тренером казахстанської «Астани» є український спеціаліст Роман Григорчук.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини