Новини з табору збірної України: прогулянка та знайомство зі штучним газоном

Сьогоднішній день синьо-жовті розпочали з прогулянки мальовничим парком біля готелю «Гранд Резорт». Півгодинний променад тінистими алейками вздовж спокійного чистого озера налаштовує на позитивний лад і надає правильного біологічного ритму. І тоді інформація, отримана на теоретичному занятті, засвоюється значно краще.

Фото Олексія Кликова

Вечір передігрового дня не може вибиватися з усталеного графіка футбольних команд і обов’язково містить офіційне тренування. Але цього разу заняття мало важливий нюанс, з яким стикаються всі гості збірної Литви, — це апробація й пристосування до штучного газону стадіону ЛФФ.

Фото Олексія Кликова

Після тренування українські футболісти жартома відзначили рівність покриття і його смарагдовий колір, але більше характеристик не пролунало. Зрозуміло, що цей вид ігрової поверхні відчутно відрізняється від натуральної трави. Штучне покриття у Вільнюсі постелене чотири роки тому й не є газоном останнього покоління. Воно добре знайоме господарям і несе в собі несподіванки для гостей. Попри це, українські футболісти розуміють, що в завтрашньому матчі перед ними стоїть максимальне завдання, а тому продемонструють всі свої ігрові якості для того, аби їм не завадила специфіка поля.

Олександр Гливинський, прес-аташе національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини