Євген Варениця: «Ключовим у Суперфіналі Євроліги для нас буде протистояння з Італією»

Головний тренер збірної України з пляжного футболу Євген Варениця розповів про завдання своєї команди в Суперфіналі Євроліги 2019 року. 

Учора збірна України з пляжного футболу вирушила до Португалії, де 5—8 вересня в містечку Фігейра-да-Фош проходитиме Суперфінал Євроліги. Українці в груповому турнірі зустрінуться з Італією, Португалією та Туреччиною. 

Керманич синьо-жовтих Євген Варениця розповів про підготовку та цілі нашої команди на цих престижних змаганнях.

«На жаль, не можу сказати, що підготовчий етап пройшов, як би мені того хотілося. Працювали ми в Києві щодня, але з різних причин у повному складі нам вдалося провести лише одне тренування. Ще одне заняття ми запланували вже в Португалії. Проте перед збірною, як завжди, стоять максимальні завдання. Тому наша мета — вихід до фіналу турніру й подальша боротьба за чемпіонський титул. Для цього нам потрібно посісти у групі перше місце, адже за регламентом лише воно дає право взяти участь у фінальному матчі», — сказав наш наставник.

«Наші суперники, ясна річ, приїдуть на турнір найсильнішими складами. Особливого представлення вони не потребують. Італія — переможець минулорічної Євроліги, Португалія нещодавно виграла ΙΙ Європейські ігри в Мінську, Туреччина прогресує з кожним роком, і це також непростий супротивник. 

Ключовим у Суперфіналі Євроліги для нас буде протистояння з Італією. Це сильна команда, але ми грали проти неї вже не раз. Знаємо, як ій протистояти, знаємо, як її обігрувати. Сподіваюся, що все буде добре. Ми викликали до збірної кращих із кращих. Усі хлопці перебувають у хорошій формі, тому вважаю, що ми просто зобов'язані досягти гарного результату. Усе в наших руках», — підсумував тренер. 

Нагадаємо розклад змагань у Суперфіналі Євроліги-2019.

05.09.2019. Тур 1

Група 1. Білорусь — Росія                   16.15
Група 2. Італія — ​​Україна                   17.30
Група 1. Швейцарія — Іспанія             18.45
Група 2. Туреччина — Португалія        20.00

06.09.2019. Тур 2

Група 1. Білорусь — Швейцарія         16.15
Група 2. Італія — ​​Туреччина                17.30
Група 1. Іспанія — Росія                      18.45
Група 2. Португалія — ​​Україна         20.00

07.09.2019. Тур 3

Група 1. Росія — Швейцарія              16.15
Група 2. Україна — Туреччина          17.30
Група 1. Іспанія — Білорусь                18.45
Група 2. Португалія — ​​Італія               20.00

Переможці груп потраплять до фіналу, де й визначать цьогорічного чемпіона Євроліги. Команди, що посядуть другі місця, розіграють між собою бронзові нагороди.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини