Новини з табору збірної України: приїзд воротаря, теорія та вечірнє тренування

Насправді вівторок фактично став першим повноцінним робочим днем для синьо-жовтих, адже вчора вони прибули до табору збірної в обід. Як і належить, на чолі розпорядку — підйом та сніданок.

Коли у спортсмена є фізичні сили, можна вести мову й про силові навантаження. Частина гравців використала першу половину дня для того, аби попрацювати в тренажерному залі під пильним наглядом тренера з фізпідготовки Івана Баштового.

Фото Павла Кубанова

В обід до команди приєднався голкіпер Юрій Паньків, викликаний головним тренером напередодні. Відновлення Дениса Бойка займе певний час, якого у збірної зараз обмаль, а працювати необхідно з трьома воротарями.

Фото Павла Кубанова

Паньків прибув у гарному настрої, весело зауваживши, що до національної команди готовий іти навіть пішки! До честі виступів за збірну України додається позитивна атмосфера в колективі, яку Юрко сприйняв серцем під час своєі дебютної участі у роботі головної команди країни в червні. Так само дружньо й тепло прийняли його й хлопці.

Фото Павла Кубанова

Перед виїздом на вечірнє тренування у збірників було теоретичне заняття. А вже під час повноцінної насиченої роботи на полі НТК ім. В. Баннікова футболісти виконували поставлені тренерським штабом завдання у рамках ігрових вправ та серій.

Фото Павла Кубанова

Тренування стало першим на зборі не лише для Юрія Паньківа, а й для Євгена Коноплянки, який вчора залагоджував справи із підписанням контракту зі своїм новим клубом.

Фото Павла Кубанова

Завтра робота збірної стане ще більш інтенсивною — на 25-х викликаних на збір виконавців очікує режим дворазових тренувань. Підготовка до відбірного матчу з Литвою набирає обертів.

Олександр Гливинський, прес-аташе національної збірної України

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини