Збірна України провела відкрите тренування на київському НСК «Олімпійський»

У перший же день свого вересневого збору напередодні матчів проти Литви у рамах відбору до Євро-2020 (7 вересня, Вільнюс) та товариської зустрічі з Нігерією (10 вересня, Дніпро) наша національна команда провела відкрите для вболівальників та ЗМІ тренування на полі столичного НСК «Олімпійський».

Фото Павла Кубанова

У тренуванні, яке розпочалося із загальних бігових вправ, узяли участь 23 футболісти. Як розповів наставник нашої команди Андрій Шевченко, відсутність Євгена Коноплянки пов’язана з особистими справами виконавця.

Фото Павла Кубанова

А ось голкіпер київського «Динамо» Денис Бойко був присутній на НСК, але лише спостерігав за заняттями партнерів. У воротаря загострення болю в спині. Завтра головний лікар збірної Артур Глущенко поїде разом із футболістом на МРТ, яке дасть інформацію для визначення тактики й тривалості лікування.

Фото Павла Кубанова

Наступними днями, 3-го та 4 вересня, національна команда тренуватиметься на натуральному полі НТК ім. В. Баннікова, а 5-го числа проведе заняття на штучному газоні в Ірпені, що під Києвом. Таке тренування необхідне, оскільки відбірний поєдинок із Литвою у Вільнюсі проходитиме саме на штучному покритті.

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини