Андрій Тлумак: «Уболівальники «Волині» вже зачекалися приїзду до Луцька представника елітного дивізіону»

27 серпня відбулося жеребкування третього попереднього етапу Кубку України. Зі свого боку, аби їхні шляхи перетнулися, «Минаю» й«Волині» довелося в драматичній боротьбі перемагати відповідно в Калуші і Хмельницькому.

— Із нетерпінням чекаю зустрічі зі своїми старими знайомими — Василем Кобіним та Михайлом Кополовцем, які нині перебувають на керівних посадах у «Минаї», — сказав головний тренер «Волині» Андрій Тлумак офіційному сайту УАФ, коментуючи результати кубкового жеребкування. — Вважаю, що «Минай» останнім часом міцно став на ноги, тішить, що в команди залишився бійцівський характер, а саме такий і потрібний у кубкових баталіях. Я не забув, що «Минай» минулого сезону голосно заявив про себе саме в розіграші Кубка України, де лише у чвертьфіналі поступився київському «Динамо». Також закарпатці повірили у свої сили, що дозволяє їм успішно виступати й на чужому полі. Як бачите, нам дістався боєздатний суперник.

Що ж до безпосередньо «Волині», то поки що в нас є проблеми з реалізацією гольових моментів, бракує надійності й обороні, і це негативно позначається на результатах. Але в першоліговій першості вся боротьба ще попереду, і думаю, що ми надолужимо згаяне. Переконаний, що й до вересневого кубкового протистояння з «Минаєм» ми теж підійдемо у всеозброєнні, хоча я планую надати можливість проявити себе й молоді. Уболівальники «Волині» вже зачекалися приїзду до Луцька представника елітного дивізіону, і ця зустріч може стати реальною вже невдовзі, якщо ми переможемо «Минай».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини