Визначився склад юнацької збірної України з футзалу для підготовки до Євро-2019

Головний тренер синьо-жовтих Віталій Одегов вніс до переліку 15-х гравців, які готуватимуться до виступу на чемпіонаті Європи.

Як повідомляє Асоціація футзалу України, до лав юнацької збірної викликані: воротарі — Микола Гуйван («Ураган-2-КФВ»), Євгеній Козлов («Авангард»), Дмитро Щипчик («Продексім-2»); польові гравці  Владислав Завертаний, Мар'ян Масевич, Петро Сенюк, Вадим Меденець, Олег Негела, Владислав Сорокін (усі — «Ураган-2-КФВ»), Едуард Нагорний («Авангард»), Едуард Волков, Данило Бєлан (обидва — «Продексім-2»), Денис Бланк («ІнБев»), Ярослав Квасній, Ігор Тимців (обидва — «Енергія»).

Цей етап підготовки нашої команди до чемпіонату проходитиме 30 серпня — 6 вересня в Броварах. Після тижневого циклу занять 14 із 15-х викликаних гравців разом із тренерами вирушать на змагання до Латвії.

Нагадаємо, що юнацька збірна України з футзалу (U-19) виступить у фінальній частині чемпіонату Європи-2019, яка проходитиме 8—14 вересня в латвійській Ризі. За підсумками жеребкування наша команда потрапила до групи В, де зустрінеться з Хорватією, Іспанією та Голландією.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини