Результати жеребкування третього попереднього етапу Кубку України-2019/2020

Сьогодні в Будинку футболу відбулося жеребкування третього попереднього етапу Кубку України сезону-2019/2020.

У церемонії взяли участь головний тренер збірної України серед ветеранів Анатолій Дем’яненко та асистент головного тренера юнацької збірної України U-18 Єгіше Мелікян.

Пари команд:

«Кремінь» (Кременчук) — «Олімпік» (Донецьк)

«Миколаїв» (Миколаїв) — «Чорноморець» (Одеса)

«Оболонь-Бровар» (Київ) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) 

«Минай-Закарпаття» (Ужгород) — «Волинь» (Луцьк)

«Альянс» (Липова Долина) — «Балкани» (Зоря)

«Буковина» (Чернівці) — «Львів» (Львів)

«Інгулець» (Петрове) — «Карпати» (Львів)

«Діназ» (Вишгород) — «Олександрія» (Олександрія)

«Рух» (Львів) — «Маріуполь» (Маріуполь)

«Агробізнес» (Волочиськ) — «Дніпро-1» (Дніпро)

Базовий день матчів — 25 вересня. Поєдинок «Рух» (Львів) — «Маріуполь» (Маріуполь) відбудеться 2 жовтня через перенесення матчу Прем'єр-ліги «Маріуполь» (Маріуполь) — «Динамо» (Київ) саме на 25 вересня.  

Фото Павла Кубанова

Структура проведення Кубку України сезону-2019/2020

Перший попередній етап

У першому попередньому етапі взяли участь 20 клубів (2 аматорські команди + 18 команд 2-ї ліги). 

Матчі відбулися 20.08.2019. 

10 команд кваліфікувалися до другого попереднього етапу.

Другий попередній етап

У другому попередньому етапі взяли участь 26 команд (10 переможців першого попереднього етапу + 15 команд 1-ї ліги + ФК «Арсенал» (Київ)*)

Матчі відбулися 27.08.2019. До наступного етапу кваліфікувалися 13 команд. 

*ФК «Арсенал» (Київ) знявся з розіграшу Кубка України після того, як структуру змагань було затверджено Виконкомом УАФ. Суперник ФК «Арсенал» (Київ), «Агробізнес» (Волочиськ), автоматично потрапив до третього попереднього етапу.

Третій попередній етап

20 команд (13 переможців другого попереднього етапу + 1 команда 1-ї ліги (ФК «Чорноморець» (Одеса)) + 6 команд УПЛ (7—12-е місця))

Матчі — 25.09.2019. 

1/8 фіналу

16 команд (10 переможців третього попереднього етапу + 6 команд УПЛ (1—6-е місця))

Матчі — 30.10.2019. 

1/4 фіналу

8 команд (переможці 1/8 фіналу)

Матчі — 04.03.2020. 

1/2 фіналу

4 команди (переможці 1/4 фіналу)

Матчі — 22.04.2020.

Фінал

13.05.2020

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини