Юрій Вірт: «Верес» не лякає, що багато експертів фаворитом у нашій парі вважають «Рух»

Чи не найбільший інтерес серед матчів другого попереднього етапу Кубку України, жеребкування якого відбулося напередодні, викликатиме поєдинок у Млинові, де «Верес» прийматиме першоліговий «Рух». А родзинкою цього протистояння буде те, що керманич рівенчан Юрій Вірт минулого року очолював саме «Рух».

— Нам дістався чи не найнебезпечніший конкурент на цьому етапі, — сказав головний тренер «Вереса» Юрій Вірт офіційному сайту УАФ, коментуючи результати жеребкування. Новоспечені львів’яни налаштовані вибороти путівку до еліти, у команди іменитий керманич Леонід Кучук, вона якісно доукомплектувалася, якісно провела підготовчий процес.

Проте нас не лякає, що багато експертів фаворитом вважають саме «Рух». Непокоять хіба що два моменти. Через травми «Вересу» не допоможуть універсали Віталій Тимофієнко та Юрій Іваночко. Також треба враховувати, що в «Руху» буде на день більше часу для відновлення, адже львів’яни черговий календарний матч проводять у п’ятницю, а ми — в суботу. Проте, як показав останній кубковий поєдинок з тернопільською «Нивою», мої підопічні вже близькі до бойової спортивної форми, хоча слід віддати належне й супернику, який чинив дуже впертий опір.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини