U-17: Олександр Петраков назвав склад юнацької збірної України на Меморіал Віктора Баннікова

Наставник синьо-жовтих Олександр Петраков на майбутній тренувальний збір викликав представників восьми вітчизняних клубів.

21 серпня розпочнеться робота в юнацької збірної України U-17 (футболісти не старші 2003 року народження). Для тренувального процесу та участі в Меморіалі Віктора Баннікова наставник команди Олександр Петраков запросив 22-х гравців.

Воротарі: Артем Фастов («Динамо» Київ), Тимур Пузанков («Шахтар» Донецьк).

Захисники: Володимир Маленков («Динамо» Київ), Марк Мампассі («Шахтар» Донецьк), Віталій Роман («Карпати» Львів), Гліб Савчук, Павло-Ростислав Марків (обидва — «УФК Карпати» Львів), Олег Алфьоров («Львів»).

Півзахисники: Станіслав Урсулов, Олександр Яцик (обидва — «Динамо» Київ), Михайло Хромей («Шахтар» Донецьк), Микита Кононов, Сергій Лебедєв (обидва — «Дніпро-1» Дніпро), Максим Хлань («Карпати» Львів), Василь Танчак («Львів»), Максим Бомащук («Скала» Моршин).

Нападники: Назар Волошин, Кирило Попов (обидва — «Динамо» Київ), Ілля Квасниця («УФК Карпати» Львів), Денис Теслюк («Волинь» Луцьк), Артур Микитишин, Максим Дячук (обидва — «Скала» Моршин).

У майбутньому турнірі візьмуть участь вісім команд — юнацькі збірні України, Азербайджану, Латвії, Литви, Білорусі, Туреччини, Словаччини та Ізраїлю.

До вашої уваги — розклад матчів у двох групах турніру та стикових поєдинків:

Група А

Дата

Час

Команди

Місце

26.08.2019

17.00

Україна — Латвія

«Ювілейний», Буча

26.08.2019

17.00

Азербайджан — Ізраїль

НТК ім. В. Баннікова, Київ

27.08.2019

17.00

Україна — Азербайджан

«Ювілейний», Буча

27.08.2019

17.00

Ізраїль — Латвія

НТК ім. В. Баннікова, Київ

29.08.2019

17.00

Ізраїль — Україна

«Ювілейний», Буча

29.08.2019

17.00

Латвія — Азербайджан

НТК ім. В. Баннікова, Київ

Група В

Дата

Час

Команди

Місце

26.08.2019

17.00

Туреччина — Литва

«Колос», Бориспіль

26.08.2019

17.00

Словаччина — Білорусь

стадіон ім. В. Мельника, Обухів

27.08.2019

17.00

Туреччина — Словаччина

«Колос», Бориспіль

27.08.2019

17.00

Білорусь — Литва

стадіон ім. В. Мельника, Обухів

29.08.2019

17.00

Білорусь — Туреччина

«Колос», Бориспіль

29.08.2019

17.00

Литва — Словаччина

стадіон ім. В. Мельника, Обухів

Стикові поєдинки

Дата

Час

Команди

Місце

30.08.2019

15.00

А4 — В4, матч за 7—8 місця

«Ювілейний», Буча

30.08.2019

15.00

А3 — В3, матч за 5—6 місця

«Колос», Бориспіль

30.08.2019

15.00

А2 — В2, матч за 3—4 місця

стадіон ім. В. Мельника, Обухів

30.08.2019

17.00

А1 — В1, матч за 1—2 місця

НТК ім. В. Баннікова, Київ

Додамо, що для команди Олександра Петракова турнір стане одним з етапів підготовки до кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-17), який у листопаді 2019 року проходитиме в Португалії (13-го числа — матч із Грузією, 16-го — з Албанією, 19-го — з господарями).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини