Сьогодні виповнюється 40 років із дня трагічної загибелі футболістів «Пахтакору»

11 серпня виповнюється рівно 40 років із дня страшної трагедії, що сталася в 1979 році в небі над Дніпродзержинськом (нині Кам’янське). Тоді розбився літак, в якому перебували члени команди «Пахтакор», що летіла на матч чемпіонату СРСР.

У результаті зіткнення двох літаків Ту-134 загинули всі 178 пасажирів, у тому числі й 17 гравців узбецького клубу...

11 серпня в Ташкенті відбудеться низка заходів, присвячених вшануванню пам’яті команди «Пахтакор». Одним з них стане матч за участі ветеранів та зірок футболу країн колишнього СРСР.

Від Української асоціації футболу до Ташкента вирушив володар «Золотого м’яча»-1986, співголова Комітету професіонального футболу УАФ Ігор Бєланов, який братиме участь у заходах, організованих Асоціацією футболу Узбекистану.

 

Напередодні скорботної дати також пройшов традиційний дитячий міжнародний турнір «Крила пам'яті» за участі гравців 2004 року народження. Україну представляла команда з Курилівки, яку очолював олімпійський чемпіон Євген Яровенко. 

З ініціативи президента УАФ Андрія Павелка на місці трагедії в Курилівці сьогодні також відбулася акція вшанування пам’яті футболістів «Пахтакору». До меморіалу загиблим, відкритому 10 років тому, було покладено квіти. Пам’ятаємо…

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини