Андрій Пятов: «Сезон тільки починається, зараз головне — підготуватися й виграти чемпіонат і Кубок України»

Голкіпер донецького «Шахтаря» та капітан збірної України Андрій Пятов розкрив причини невдачі своєї команди в поєдинку за Суперкубок України в Одесі.

— Ми програли за три хвилини. Чому так сталося? Пропустили голи. Але все це через наші помилки. Перший гол — кутовий, Бурда добре виграв позицію, здорово пробив. Другий гол — пропустили після контратаки, самі собі привезли. Були індивідуальні помилки. Але це футбол, усе буває, — розповів Андрій Пятов, який перед грою отримав приз кращому воротарю сезону-2018/2019.

— У чому різниця між Фонсекою й Каштру? У них різне бачення футболу. Ми намагаємося виконувати вимоги тренерського штабу й виконували їх, але за три хвилини все перевернулося. Не сказав би, що ми сильно змінили малюнок гри з приходом нового тренера. Той же контроль м'яча, створювали тиск, грали непогано. Принаймні, ми не заслуговували поразки.

Сезон тільки починається, Суперкубок — перша офіційна гра. Збори пройшли. Зараз головне — підготуватися й виграти чемпіонат і Кубок України.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини