Євген Варениця: «Питання виходу до Суперфіналу Євроліги вирішила перемога над Швейцарією»

Головний тренер збірної України з пляжного футболу Євген Варениця підбив підсумки виступу нашої команди на відбірному етапі Євроліги-2019 у португальському Назаре. 

Збірна України з пляжного футболу вдало виступила на першому етапі відбору цьогорічної Євроліги. У своїй групі українці здолали збірні Швейцарії (7:5) та Польщі (1:0). Навіть невдача в матчі з португальцями (1:3) не змогла завадити синьо-жовтим забезпечити собі місце в Суперфіналі турніру.

Наставник української команди Євген Варениця, який не зміг поїхати зі своїми підопічними на ці змагання, тим не менш пильно спостерігав за ними з Києва.

«Я дуже задоволений виступом нашої збірної на відбірному етапі Євроліги. Найголовніше — ми перемогли швейцарців, які виграли в нас під час Європейських ігор у Мінську. Ми розуміли, що сильніші, і от зараз це довели. Хоча гра складалася дуже непросто. Ми двічі програвали по ходу зустрічі, але зібралися й продемонстрували чоловічий характер. Фактично перемогою над Швейцарією ми вирішили питання виходу до Суперфіналу», — сказав керманич українців.

«У матчі з Португалією зіграли певною мірою стратегічно, розуміючи, що перемогти господарів турніру буде важкувато. Звичайно, билися, але з прицілом на останній поєдинок із поляками. У принципі, продемонстрували непогану гру, але суперник усе ж виявився сильнішим. До того ж Фортуна була на боці португальців. 

А от уже з Польщею нам потрібна була лише перемога, причому неважливо, в основний час чи в додатковий. У разі нашої поразки й перемоги швейцарців над португальцями ми могли посісти четверте місце й нікуди не потрапити. Тим не менш 1:0  і я задоволений тією грою, яку продемонстрували хлопці. Ми знали, що поляки будуть діяти в шість польових гравців, і тому я поставив завдання залишити їх без м'яча. Погода була дуже спекотною, і вони об'єктивно мали швидше відчути втому. Хлопці впоралися з цим завданням, і перемога прийшла», — констатував тренер збірної України.

«Можу відзначити дії обох наших воротарів, Володимира Гладченка та Андрія Неруша. Також чудову гру продемонстрували Роман Пачев та Юрій Щериця. Але й інші, звісно, проявили себе з найкращого боку. Таким чином, завдання, що було поставлене перед хлопцями напередодні відбору, вони повністю виконали. Тепер будемо працювати й готуватися до Суперфіналу», — підсумував Євген Варениця. 

Нагадаємо, що цьогорічний Суперфінал Євроліги відбуватиметься 5—8 вересня в португальському місті Фігейра-да-Фош. За підсумками першого етапу відбору туди вже кваліфікувалися п'ять команд — Португалія, Іспанія, Україна, Туреччина та Росія. Ще три учасники стануть відомі після завершення другого відбірного етапу, що проходитиме 16—18 серпня на Сицилії.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини