Євро-2020. Головним тренером збірної Сербії став Любиша Тумбакович

Виконком Футбольного союзу Сербії сьогодні ухвалив рішення призначити головним тренером національної команди Любишу Тумбаковича.

Сьогодні збірна Сербії дізналася ім'я свого нового наставника. Рішенням Виконавчого комітету ФСС головним тренером «Білих орлів» став Любиша Тумбакович. Про це повідомив офіційний сайт Футбольного союзу Сербії.

На сьогоднішній нараді під головуванням президента ФСС Славіши Кокези обрання головного тренера національної команди було пріоритетним питанням. За пропозицією експертної ради союзу члени виконкому розглядали єдину кандидатуру — 66-річного Любиши Тумбаковича. Сербський фахівець отримав одностайну підтримку виконавчого комітету. Офіційне представлення Тумбаковича відбудеться у вівторок, 2 липня в Белграді.

Любиша Тумбакович — найуспішніший тренер в історії белградського «Партизана», з яким він виграв шість титулів чемпіона Сербії та три національні Кубки. Також наставник мав відмінні результати під час роботи в Китаї, де здобув два чемпіонські титули і два національні Кубки з «Шаньдунь Лунен». У січні 2016 року Тумбакович був призначений тренером національної збірної Чорногорії й перебував на цій посаді до червня 2019 року.

Новий наставник дебютує на тренерській лаві сербської «репрезентації» 7 вересня в матчі відбірного циклу Євро-2020 проти Португалії на белградському стадіоні «Райко Мітич». За три дні, 10-го числа, Сербія зіграє другий вересневий відбірний поєдинок Євро — із Люксембургом на виїзді. 

 

Підписатися на новини