Підсумки клубного сезону для легіонерів збірної України: Руслан Маліновський

Клубний сезон-2018/2019 видався для півзахисника бельгійського «Генка» та національної збірної України Руслана Маліновського вкрай напруженим та дуже вдалим із командної та індивідуальної точки зору.

Своїми результативними діями український хавбек суттєво допоміг «Генку» здобути перше з 2011 року й четверте в історії лімбурзького клубу чемпіонське звання. Руслан був лідером, заспівувачем атак та справжнім ватажком. Правда, іноді емоції брали гору, і тоді арбітрам доводилося заспокоювати Маліновського жовтими та червоними картками.

Утім, навіть ці вади 26-річного півзахисника не змогли затьмарити його блискучої гри, яка привернула до нього увагу клубів із більш потужних чемпіонатів, ніж бельгійський.

Вражає пропорційність результативних дій Руслана в сезоні — 16 забитих м’ячів та стільки ж гольових пасів. Та й прогрес очевидний: у сезоні-2017/2018 це співвідношення становило 7—4.

Перспективи на сезон-2019/2020

Сам Руслан уже встиг заявити, що бажає нового виклику. Судячи з повідомлень європейської преси, найбільший інтерес до придбання нашого футболіста виявляють одразу два італійські клуби. Утім, трансферний період і все, що з ним пов’язано, — настільки тонка справа, що загадувати наперед прямо зараз не варто. Треба почекати й уже потім, за фактом, спробувати зробити якісь висновки.  

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини