Підсумки клубного сезону для легіонерів збірної України: Артем Кравець

Майже впевнені, що, якби не травма, якої нападник турецького «Кайсеріспору» і збірної України Артем Кравець зазнав у жовтні минулого року, клубний сезон для нього особисто склався би блискуче.

Утім, ушкодження вибило Артема з робочого ритму майже до кінця 2018 року, а до своєї звичної продуктивності на полі Кравець повернувся вже у 2019-му.

Якщо поглянути на кількість матчів, які українець провів у чемпіонаті та Кубку Туреччини, можна помітити, що лише 11 із них він відіграв від стартового до фінального свистка арбітра, причому сім із них відбулися в заключній стадії сезону-2018/2019.

Зауважимо також, що всі свої п’ять м’ячів та результативний пас у тамтешній Суперлізі Артем записав на свій рахунок уже після Нового року (тричі у 2018-му форвард відзначався в поєдинках Кубку країни).

Перспективи на сезон-2019/2020

Враховуючи, що у 30-річного Артема Кравця чинний контракт із «Кайсеріспором» розрахований на два роки, можна припустити, що українець і в сезоні-2019/2020 виконуватиме роль основного центрального нападника клубу з Кайсері. Головне, аби талановитого форварда оминали травми.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини