Підсумки клубного сезону для легіонерів збірної України: Андрій Лунін

За великим рахунком, ніхто не сумнівався, що після свого гучного переходу з луганської «Зорі» до «Реалу» Андрій Лунін швидше вирушить в оренду, ніж залишиться в першій команді мадридських зірок.

Найспритнішими виявилися представники «Леганесу», які уклали з «Реалом» угоду та позичили Луніна до кінця сезону-2018/2019. Якщо дивитися виключно на ігрову практику, що надали в «Лезі» новоспеченому чемпіону світу (U-20), можна зробити невтішний висновок про згаяний час. Утім, сам Андрій та тренерський штаб «Леганесу» так не вважають. Молодий та перспективний українець опинився в новому для себе середовищі буквально в усьому. Та, судячи з його епізодичних появ на полі, адаптація пройшла успішно. Лунін продемонстрував свою майстерність вибагливій іспанській публіці, відбивав пенальті й ефектно та ефективно рятував команду.

У самій Іспанії все частіше лунають думки про те, що Луніну час повертатися до «Реалу» в якості твердого дублера коштовного бельгійця Тібо Куртуа. Хоча, звісно, у такому великому клубі є нюанси та підводні течії, що можуть завадити Андрію стати повноцінною бойовою одиницею в колективі Зінедіна Зідана.  

Перспективи на сезон-2019/2020

На сьогодні в Андрія Луніна є два реальні варіанти. Перший — стати надійним дублером Куртуа та набиратися досвіду в матчах Кубку Іспанії чи користатися найменшою нагодою довести обґрунтованість своїх претензій у поєдинках, де Тібо зіграти не зможе.

Другий — нова оренда в іспанському клубі. Можливо, тому самому «Леганесі», який найближчим часом може залишити головний конкурент українця Іван Куельяр.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини