Збірна України з пляжного футболу у столичному Гідропарку готується до ІІ Європейських ігор у Мінську

Наставник збірної України з пляжного футболу Євген Варениця визначився зі складом, який візьме участь у ІІ Європейських іграх у Мінську. 

21 червня у столиці Білорусі стартують ІІ Європейські ігри. Одним із найцікавіших серед 21-го виду спорту, представленого на змаганнях, обіцяє стати турнір із пляжного футболу. До числа восьми команд, що забезпечили собі право участі в Іграх, потрапила й збірна України. 

Головний тренер нашої команди Євген Варениця викликав для підготовки до престижного турніру 12 виконавців.

Склад збірної України з пляжного футболу

Воротарі: Віталій Сидоренко («Артур М'юзік»), Андрій Неруш (VIT).

Польові гравці: Дмитро Медвідь («Київміськбуд»), Ігор Борсук («Артур М'юзік»), Андрій Борсук («Артур М'юзік»), Олександр Корнійчук («Артур М'юзік»), Роман Пачев («Динамо» М), Олег Зборовський («Артур М'юзік»), Костянтин Макеєв («Артур М'юзік»), Іван Глуцький («Київміськбуд»), Дмитро Войтенко («Євроформат»), Ярослав Заворотний («Євроформат»).

17 червня українська команда зібралася в Києві й розпочала підготовку до ІІ Європейських ігор. Готуються синьо-жовті у столичному Гідропарку. Тренування проходять щодня у дворазовому режимі. Під час підготовки Євген Варениця запланував два контрольні поєдинки — із київськими «Гріффіном» та «Альтернативою». У п'ятницю на збірників чекає вихідний день, а вже в суботу ввечері команда вирушить до Мінська.

Нагадаємо, що збірна України з пляжного футболу на ІІ Європейських іграх виступатиме у групі В разом з Іспанією, Італією та Росією. Графік матчів синьо-жовтих на груповому етапі такий:

25.06.2019   Україна — Італія    18.00

26.06.2019   Іспанія — Україна  18.00

27.06.2019   Україна — Росія     15.30

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини