ЧС-2019 (U-20): останні новини з табору збірної України за день до історичного фіналу

14 червня, день напередодні історичного фінального поєдинку чемпіонату світу проти Південної Кореї, збірна України U-20 провела у звичному для себе режимі.

Уранці журналісти FIFA film завітали до розташування команди, аби взяти чергове інтерв’ю. Цього разу з представниками FIFA поспілкувався Сергій Булеца.

Фото Андрія Майорова

О 14.00 за місцевим часом головний тренер синьо-жовтих Олександр Петраков та капітан Валерій Бондар поспілкувалися з представниками ЗМІ на передматчевій прес-конференції, яку відвідали близько 40 журналістів.  

Фото Павла Кубанова

Уже ввечері після теоретичного заняття українці провели годинне передматчеве офіційне тренування на Lodz Stadium. 15 хвилин тренувальної сесії були відкритими для ЗМІ. У тренуванні взяли участь усі гравці. Навіть Денис Попов, який, на жаль, пропускатиме фінал через дискваліфікацію, працював нарівні з усіма. Усі футболісти із завзяттям виконували вправи, що запропонував тренерський штаб. Спочатку вони зробили вправи на розігрів м’язів, координацію та рухливість, а потім перейшли до ігрових серій.

Фото Павла Кубанова

Увечері гравці переглядатимуть поєдинок за третє місце Італія — Еквадор.

Нагадаємо, що матч за золоті нагороди чемпіонату світу відбудеться 15 червня. Початок — о 19.00 за київським часом. Трансляція поєдинку — на каналі UA: Перший. 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини