Юхим Конопля: «Неймовірні емоції, навіть важко підібрати слова після такого півфіналу»

Захисник юнацької збірної України U-20 Юхим Конопля прокоментував перемогу синьо-жовтих у півфінальному поєдинку чемпіонату світу проти збірної Італії (1:0):

— Неймовірні емоції, навіть важко підібрати слова після такого півфіналу. Вважаю, що це великий успіх для нашої команди, для всієї країни в такі складні часи. Хочу подякувати партнерам по команді, тому що всі вони в матчі з Італією викладалися на 120 відсотків і за себе, і за Дениса Попова, після вилучення якого ми залишилися в меншості. Але хлопці зібралися, знайшли в собі резерви й вистояли. Усім подяка.

— Чи вистачить сил на фінал?

— Сподіваюся. Будемо відновлюватися й готуватися.

— На твоєму рахунку — гольовий пас на Булецу. Награвали такі моменти?

— Бувало на тренуваннях. Виникла ігрова ситуація, добре, що Сергій відгукнувся й відправив м’яч у сітку. Він молодець.

— Як святкували в роздягальні вихід у фінал?

— Були емоції, тренер привітав, сказав кілька приємних слів. Пораділи трохи, але всі емоції залишаємо в роздягальні. Попереду — підготовка до фіналу.

— Що скажеш про італійців?

— Дуже організована команда. Ми знали, що це за суперник, знали, як він грає. Але наші тренери теж вивчили його, тому ми розуміли, як йому протистояти. Добре, що в нас усе вийшло.

— Що ви відчули, коли італійці забили гол?

— Моменту не бачив, але було прикре відчуття, коли побачив м’яч у воротах. Ноги трішки підкосилися, але треба було знайти в собі сили витримати такий удар.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини