Олександр Петраков: «Є справедливість — арбітр прийняв логічне й правильне рішення»

Головний тренер юнацької збірної України U-20 Олександр Петраков прокоментував вихід своєї команди до фіналу чемпіонату світу.

У півфіналі ЧС-2019 синьо-жовті мінімально переграли збірну Італії та вперше в історії пробилися до вирішального поєдинку турніру такого рангу. Після матчу наставник нашої команди Олександр Петраков поділився своїми думками:

— Я дуже щасливий, що ми перемогли. Аналіз матчу буде пізніше. Задоволений хлопцями — це їхня перемога. Задоволений і своїми помічниками, адже тренерсько-адміністративний штаб дуже багато працював. Вони разом зробили цю справу. Також хотів би привітати наших уболівальників. Якщо ми порадували когось в Україні, то будемо дуже щасливі. Проте ми вже починаємо готуватися до фіналу.

Як ви оціните гру Сергія Булеци, який сьогодні став героєм поєдинку, а загалом протягом турніру забив три м’ячі та віддав дві результативні передачі?

— Цього гравця я знаю п’ять років. Чудовий хлопець в усіх розуміннях, росте хороший футболіст. Він молодець, що забив вирішальний м'яч, але виділяти когось окремо я не стану. Буду акцентувати увагу на всій команді, яка заслужила цю перемогу. Ну а Сергія, гравця київського «Динамо», вітаю з тим, що він приніс нам вихід до фіналу.

Як прокоментуєте момент зі скасованим голом італійців?

— Я не бачив цього епізоду. Але капітан команди Валерій Бондар сказав, що суперник просто вдарив його ліктем. Добре, що є справедливість, і суддя прийняв логічне й правильне рішення. Я вже думав, що ми не витримаємо в додатковий час, адже грали вдесятьох, замін не було… Але, як то кажуть, Бог нам допоміг.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини