Роман Яремчук: «Неважливо, хто завтра заб’є, адже головне — взяти три очки»

Нападник національної збірної України Роман Яремчук поділився думками напередодні поєдинку проти команди Люксембургу.

У п’ятницю в матчі із Сербією форвард забив свій перший м'яч за збірну. Напередодні нового поєдинку відбору Євро-2020 Яремчук разом із Андрієм Шевченком відповів на запитання журналістів.

Романе, вітаємо з дебютним голом за національну команду. Ви готові протидіяти обороні Люксембургу з його сильними та атлетичними гравцями?

— Дякую за привітання. Завтра на нас очікує дуже складна гра. Виїзний матч із Люксембургом був дуже важким, тож ми серйозно ставимося до наступного поєдинку. Я вважаю, що в нас також достатньо атлетичних, високих кваліфікованих гравців.

Усю Україну облетіли кадри, як після голу сербам твій батько пустив сльозу. Що він тобі сказав після гри?

— Дуже приємно потішити батьків, але забивати м'ячі — моя робота як нападника. Здорово, що вдалося відзначитися у Львові у присутності своєї сім’ї.

Президент Федерації футболу Люксембургу сказав, що зі справою Мораеса ще не все вирішено…

— Ми дуже поважаємо Жуніора. Нам неприємно бачити те, що відбувається навколо нашої збірної, весь цей негатив, який виливає Люксембург. Якась частина цього нас трошки розізлила, тому ми завтра битимемося в тому числі й за Мораеса.

Перед матчем із Сербією на прес-конференцію прийшов Віктор Циганков, який потім відзначився дублем. Скількох м’ячів очікувати завтра від тебе?

— Не варто акцентувати увагу на моїх голах. Неважливо, хто завтра заб’є, адже головне — взяти три очки. Це дуже важливий матч із турнірної точки зору, і нам потрібно його виграти.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини