Арбітри НШФА підготувалися до вирішальних матчів серед непрофесіональних команд

На футбольних полях УАФ зі штучним покриттям арбітри другого року навчання Національної школи футбольного арбітра склали тести з фізичної та теоретичної підготовки.
 
Комітет арбітрів УАФ під патронатом голови Лучано Лучі організував захід для молодих представників вітчизняного арбітражу, аби перевірити їхні фізичні кондиції та поділитися важливим теоретичним матеріалом напередодні фінальних турнірів ДЮФЛУ, ВФАС та ААФУ.

Тестуванню з фізичної підготовки передувало привітання від Лучано Лучі офіційних осіб матчу та побажання їм плідної роботи. Слова керманича комітету, схоже, надихнули присутніх на те, аби продемонструвати найкращі результати: арбітри успішно склали тест «йо-йо», а асистенти — ARIET.

Напередодні вирішальних протистоянь серед непрофесіональних команд арбітрам та асистентам нагадали найважливіші аспекти передматчевої підготовки, командної роботи, вибору позиції на футбольному полі, управління грою, реагування на протести, взаємодії офіційних осіб матчу, трактування положення «поза грою». Також викладачі НШФА акцентували увагу на змінах до правил, які наберуть чинності з наступного сезону.

Наприкінці семінару Лучано Лучі в черговий раз нагадав слухачам НШФА другого року навчання про ключове значення етичних аспектів поведінки арбітра як на футбольному полі, так і за його межами.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини