Руслан Ротань: «Зробимо все можливе, щоб виграти Турнір Валерія Лобановського»

Сьогодні підопічні Руслана Ротаня матчем із командою Кіпру стартують на Турнірі Валерія Лобановського.

Із 3-го по 5 червня в Києві проходитиме Турнір Валерія Лобановського, в якому, окрім молодіжної збірної України, візьмуть участь збірні U-21 Кіпру, Болгарії та Ізраїлю. Українці розпочинають свої виступии сьогодні грою проти «молодіжки» Кіпру. Відзначимо, що обидва свої матчі команда Руслана Ротаня проведе на головній арені країни — НСК «Олімпійський».

Зібравшись разом, молодіжна збірна України відпрацювала вже кілька днів. За словами головного тренера команди Руслана Ротаня, його підопічні готувалися в плановому режимі й у комфортних умовах, які організувала Українська асоціація футболу. «Нашою головною метою в ці дні було пригадати те, що ми напрацьовували на першому зборі, — зазначив керманич синьо-жовтих. — До нашого складу додалися новачки, і їм також потрібний був час, щоб познайомитися з нашими принципами й завданнями. Далі рухаємося, щоб якісно підготуватися до вересневого старту у відборі Євро, ми маємо бути максимально готовими до офіційних матчів. І Турнір Валерія Лобановського допоможе нам якісно підготуватися до відбору».

Фото прес-служби УАФ

За словами Руслана Ротаня, його підопічні вже ознайомилися з головними козирями першого суперника на турнірі — збірної Кіпру: «Це силова команда, яка грає максимально широко, використовує довгі передачі та велику кількість виконавців в атаці. Для нас головний суперник — це ми самі. Ми маємо якнайшвидше проявити якості, які потрібні для втілення завдань на полі. Ми зробимо все можливе, щоб виграти турнір, але не за будь-яку ціну, хоча знаємо, що українці давно його не вигравали. Головне наше завдання на турнірі — подивитися новачків та пригадати свої ігрові зв’язки».  

Фото прес-служби УАФ

У рамках підготовки до матчів турніру Лобановського деякі гравці «молодіжки» провели кілька днів тренувань у таборі національної збірної України. «Це були неймовірні враження, — розказав воротар молодіжної збірної Олег Білик. — Для мене це був великий бонус, адже ми працювали під керівництвом головного тренера національної збірної Андрія Шевченка. Поруч були Олександр Зінченко, Руслан Маліновський… Це були неймовірні дні. Тому настрій зараз підвищений. Перед нами стоїть завдання виграти турнір Лобановського, і ми будемо цього прагнути, адже «молодіжка» не перемагала на ньому вже 10 років».

Фото прес-служби УАФ

Так само приємно вразило перебування в національній збірній і півзахисника «молодіжки» Богдана Мілованова, який представляє іспанський «Спортинг». «Ми відчули різницю в рівні команд, різницю у віці, — пригадав тренування в Харкові футболіст. — Це той рівень, до якого нам треба прагнути. Ми тренувалися поруч із найкращими гравцями України. Це для нас мотивація зростати до їхнього рівня. Що стосується турніру Лобановського, то ми будемо прагнути перемогти й посісти перше місце, тому що в нас гарна команда й гарні футболісти».

Турнір Валерія Лобановського

Півфінали

Ізраїль (U-21) — Болгарія (U-21)

3 червня. Київ. НТК ім. В. Баннікова. 15.00

Україна (U-21) — Кіпр (U-21)

3 червня. Київ. НСК «Олімпійський». 18.00

Фінал/матч за 3-є місце

5 червня. Київ. НТК ім. В. Баннікова. 15.00

Матч за участю молодіжної збірної України (фінал/матч за 3-є місце)

5 червня. Київ. НСК «Олімпійський». 18.00

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини