Новоайдар, Костянтинівка й Синельникове — нові учасники «Відкритих уроків футболу»

У травні ще три громади долучилися до соціального проекту Європейського Союзу та Української асоціації футболу «Відкриті уроки футболу».

Починаючи з 14 травня в смт Новоайдар Луганської області на стадіоні «Колос» понад 200 дітей із п’яти шкіл громади взяли участь у заході. Відкривали фестиваль селищний голова Новоайдара, голова Луганської обласної федерації футболу Ігор Шопін та виконавчий директор обласної федерації Геннадій Сушко.

Волонтери проекту, що пройшли відповідну підготовку, провели для його учасників спортивні естафети з елементами футбольної гри та «Солодкий кубок».

Фото прес-служби УАФ

Після закінчення заходу загальноосвітні навчальні заклади отримали брендовані м'ячі та спортивний інвентар, а всі учасники — солодкі подарунки та дипломи.

Далі естафету підхопила Костянтинівка Донецької області, де починаючи з 19 травня 168 школярів з усіх шкіл міста, які завітали на стадіон «Металург», змогли пройти веселе тренування на 12-ти футбольних станціях.

На свято футболу завітали заступник міського голови Костянтинівки Віктор Василенко, національний координатор проекту від УАФ Євгеній Столітенко, заступник голови Федерації футболу Донецької області Олег Зубарєв, директор обласного центру «Спорт для всіх» Сергій Головченко.

Гості привітали дітей із початком масштабного фестивалю та пояснили значимість цього проекту, адже «Відкриті уроки футболу» психологічно допомагають вимушено переселеним дітям, дітям воїнів АТО/ООС та дітям із проблемних родин.

Після активної розминки дітлахи розпочали свою подорож футбольними станціями. Удари по воротах, удари на точність, техніка гри воротаря, техніка гри головою — ці та багато інших квадратів були пройдені школярами Костянтинівки. Кожен учасник проекту отримав брендовані аксесуари від Української асоціації футболу, а школи, які взяли участь у фестивалі, — весь необхідний для занять футболом інвентар. Сміливо можна стверджувати, що діти залишилися в повному захваті. Адже, окрім гри, яку вони так люблять, кожен із них отримав головне — спілкування з однолітками та нові знайомства.

Наступним місцем, куди завітали «Відкриті уроки футболу», стало Синельникове Дніпропетровської області. Тут із 20-го по 24 травня проходило справжнє спортивне свято!

На урочистому відкритті заходу були присутні виконавчий директор Федерації футболу Дніпропетровської області Ярослав Дерев’янко, національний координатор проекту від УАФ Євгеній Столітенко, сектор-менеджер Представництва Євросоюзу в Україні Вадим Штірбу, секретар Синельниківської міської ради Олена Заїка, керівники відділів освіти й сім’ї, молоді та спорту — Ірина Афанасьєва та Оксана Заїтова.

Фото прес-служби УАФ

Упродовж тижня стадіон «Локомотив» жив футболом, цікавими іграми та вправами у квадратах, після яких діти випромінювали тільки позитивні емоції. Окрім різноманітних футбольних ігор, що розвивають, було ще й два квадрати з психологом і поліцейським, які дали дітям цінні поради про безпеку, у т. ч. на дорогах.

На пам'ять кожна дитина, окрім брендованих футболок, отримала браслет і диплом учасника, а також смаколики після «Солодкого кубку».

Підбиваючи підсумки весняної частини сезону «Відкритих уроків футболу», перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко зазначив: «Лише у квітні-травні цього року ми провели 18 футбольних фестивалів, у тому числі й за участю легенд футболу Ігоря Бєланова й Олександра Шовковського. Цей проект — наша соціальна допомога дітям, які цього найбільше потребують. Із початку року в заходах проекту взяло участь більше 8000 дітей і близько 500 волонтерів».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини