Максим Чех: «Головний тренер нас попереджав, що гра з Катаром буде непростою»

Півзахисник юнацької збірної України U-20 Максим Чех, який в останньому матчі ЧС-2019, проти Катару, вийшов на заміну, розповів про свої враження від гри та про майбутнього суперника, Нігерію.

— Максиме, перш за все, вітаємо з перемогою в матчі другого туру групового турніру чемпіонату світу. Якщо пригадати поєдинок проти Катару, що можеш сказати? Суперник чимось здивував?

— Головний тренер нас попереджав, що гра буде непростою, щоб ми не розслаблялися після того, як Катар програв Нігерії — 0:4. Так воно й вийшло. Це гарна команда, яка добре володіє м’ячем, у неї швидкі гравці. Сказати, що ми їх десь недооцінили, не можу. Але добре, що завдяки голу Дениса Попова ми вирвали перемогу. У катарців моментів майже не було, вони просто контролювали м’яч, а ми багато сил витрачали, накриваючи їх. Зі свого боку, ми в другому таймі могли забити й більше, знявши всі питання про переможця.

— Матчі чемпіонату світу проходять через два дні на третій. Чи вистачає тобі часу на відновлення, як почуваєшся фізично?

— Та все нормально. Почуваюся добре й готовий будь-якої хвилини допомогти команді.

— Зрозуміло, що ти стежиш за іншими матчами мундіалю. Кого міг би виділити?

— Так, навіть дорогою на тренування ми стежили за поєдинком Португалія — Аргентина. Здивував результат — аргентинці перемогли з рахунком 2:0.

— Наступний ваш матч буде проти Нігерії, яку дехто навіть відносить до фаворитів мундіалю. Що можеш сказати про цю команду?

— Збірну США також називали фаворитом... Гра покаже.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини