Георгій Цітаішвілі: «Добре, що ми перемогли, проте в наших діях є й помилки, які ми обов’язково будемо розбирати на теоретичних заняттях»

Після завершення переможного поєдинку ЧС-2019 (U-20) проти команди США один із лідерів збірної України, Георгій Цітаішвілі, прокоментував перебіг подій на футбольному полі.

— У стартові хвилини гри команда США виглядала краще. Чим можеш це пояснити?

— Перший матч дається важко. Дякувати Богу, ми вийшли із цієї ситуації і змогли змінити перебіг подій у другому таймі. У перерві тренери вказали на наші огріхи й ще більше мотивували. Тому й вийшла ліпша гра. Добре, що ми перемогли, проте в наших діях є й помилки, які ми обов’язково будемо розбирати на теоретичних заняттях. Уже завтра розпочнемо підготовку до наступного поєдинку.

— Як почуваєшся у фізичному плані, міг би відіграти повністю весь матч?

— Усе гаразд. Те, що мене замінили, мабуть, пов'язано з тим, що тренерський штаб хотів освіжити гру. Головне, що команда здобула переможний результат.

— Збірна Сполучених Штатів Америки чимось здивувала?

— Якщо чесно, то ні. Особисто я очікував від неї більшого. Можливо, через те, що ми думали, що її рівень значно вищий, у нас і не вийшли стартові хвилини. Десь ми боялися, десь, можливо, переживали, усе ж таки чемпіонат світу… Потім побачили, що не такі американці й сильні, і почали грати у свій футбол.

Наступний матч — проти збірної Катару, яка в першому турі поступилася Нігерії — 0:4…

— Спочатку треба розібрати гру зі збірною США, а вже потім готуватися до наступного суперника. У будь-якому випадку нам необхідна перемога.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини