ЧС-2019 (U-20): розбір гри майбутніх суперників і тренування під зливою

Третій день перебування збірної України U-20 в Польщі розпочався за звичним планом.

Зранку наставники синьо-жовтих провели теоретичне заняття, де розбирали гру майбутніх суперників, а вже ввечері відбулося тренування. Проведенню тренувальної сесії не завадила навіть злива, яка накрила місто Бельсько-Бяла після обіду.

Фото Андрія Майорова

Дренаж футбольного комплексу «Рекорд» майже не справлявся з такою кількістю води, і тому гравцям необхідно було обережно виконувати всі вправи, які запропонував їм тренерський штаб. Але наші хлопці сумлінно виконали всі настанови.

Дощова погода, яка запанувала в польському місті, відчутно вплинула на плани проведення завтрашніх тренувань: організатори чекатимуть до ранку, аби вирішити, на які футбольні поля направити збірні на передматчеве тренування, яке, зокрема, в української команди заплановано на 11.30 за місцевим часом.

Фото Андрія Майорова

Також 23 травня о 14.30 (час місцевий) у конференц-залі Bielsko-Biala Stadium розпочнеться спілкування головного тренера збірної України Олександра Петракова та капітана команди Валерія Бондаря з представниками ЗМІ. А зранку відбудеться нарада, де вирішуватимуться організаційні питання щодо проведення матчу Україна — США. 

Фото Андрія Майорова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини