ЧС-2019 (U-20): мальовнича домівка збірної України біля підніжжя Бескидів

Декілька слів про місто Бельсько-Бяла, де українська делегація зупинилася на час проведення ЧС-2019 (U-20) і де синьо-жовті зіграють відразу два матчі в групі D — проти США (24 травня) та Нігерії (30 травня).

170-тисячне місто розташоване на півдні Польщі, біля підніжжя Малого і Шленського Бескиду, і вирізняється казковою атмосферою, властивою всім старовинним польським містечкам. Туристів «маленький Відень» (так місцеві жителі ласкаво називають своє місто) приваблює перш за все своєю унікальною історичною архітектурою й вдалим розташуванням, мальовничими горами, різноманітністю ландшафтів, а також численними курортами, у тому числі й гірськолижними.

Фото Андрія Майорова

Збірна України розташувалася у Qubus Hotel Bielsko-Biala, де також проживає й команда США. Ще дві збірні, але з групи F, Португалія та Південна Корея, мешкають у передмісті Бельсько-Бяли, містечку Явоже, у Javor Spa Hotel.

Bielsko-Biala Stadium, де 24 травня о 21.30 синьо-жовті розпочнуть свій стартовий матч, знаходиться неподалік готелю — 10 хвилин автобусом. Арена була збудована у 2015 році на місці старого стадіону й вміщує 15 тис. глядачів. Сподіваємося, що збірна України не залишиться без підтримки українських уболівальників, адже в місті проживає близько 10 тис. наших співвітчизників. До речі, на турнір акредитувалися близько 500 представників мас-медіа.

Фото Андрія Майорова

Також відзначимо, що перший свій матч, проти американців, підопічні Олександра Петракова зіграють у синьому комплекті форми.

Наступного після цього поєдинку дня команда переїде до містечка Тихи, де й готуватиметься до матчу з Катаром (27 травня, початок — о 19.00). 28 травня синьо-жовті повернуться до Бельсько-Бяли на гру третього туру проти Нігерії (30-го).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини