Олег Кузнецов: «Результатом матчу з турками ми задоволені, а от по грі є деякі запитання»

Головний тренер юнацької збірної України U-18 Олег Кузнецов прокоментував перемогу синьо-жовтих у першому товариському матчі проти однолітків із Туреччини (1:0).

— Результатом ми задоволені, а от по грі є деякі запитання, — відзначив керманич команди. — Але на це є причини, адже в нас зараз фактично нова команда, оскільки чимало гравців, зокрема динамівців, не відпустили до збірної. Тому десь відчувалася незіграність хлопців. Але головне футболісти виконали — ми бачили самовіддачу, боротьбу. Я вважаю, що ми цілком заслужили перемогу в цьому поєдинку.

Ми зробили під час гри дві вимушені заміни. Сподіваюся, у хлопців незначні ушкодження. У нас узагалі на зборі мало бути 20 гравців, але троє захворіли, тому наразі в нашому розпорядженні 17 футболістів. Будемо щось вирішувати, можливо, запросимо до збірної ще когось.

У другому матчі з турками ми знову будемо намагатися надати ігрову практику всім гравцям. Ми рідко граємо вдома, тому хочемо порадувати наших уболівальників і якісно підготуватися до майбутнього відбірного циклу чемпіонату Європи.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини