Збірна ветеранів розпочинає всеукраїнське турне виїздом до Пирятина

27 квітня в Пирятині на стадіоні «Ювілейний» відбудеться товариський матч між збірною України серед ветеранів та командою ветеранів «Пирятин-Полтавщина», присвячений підтримці української армії в зоні ООС (початок — о 14.00).

У цей знаковий день невеличкий Пирятин стане справжньою футбольною столицею України. На поле стадіону «Ювілейний» вийдуть найкращі футболісти Полтавщини, а проти них — ціле сузір’я легендарних гравців різних часів, зодягнутих у футболки національної збірної України. Це Владислав Ващук, Сергій Нагорняк, Юрій Максимов, Едуард Цихмейструк, Віталій Рева, Володимир Єзерський, Олег Собуцький, Віталій Самойлов, Богдан Шершун, Олександр Венглинський, Андрій Оксимець, В’ячеслав Свідерський, Віктор Уляницький, Віталій Мандзюк, Олексій Бєлік та Євген Луценко. Очолюють команду видатні тренери — Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський.

Збірна легенд футболу вже п’ятий рік здійснює турне містами України та світу на підтримку армії в зоні АТО. Проводячи по 40—50 матчів на рік, зірки не втомлюються наголошувати, наскільки важлива в наш час увага та допомога захисникам вітчизни. «Поки в Україні триватиме війна, місія збірної ветеранів залишиться незмінною. Це наш обов’язок — підтримувати армію, віддавати шану мужнім чоловікам та жінкам, які на сході ризикують життям. Усе це заради того, щоб над Україною було мирне небо, а ми могли насолоджуватися грою у футбол. Лише кілька днів тому збірна провела матч зі збірною героїв АТО, відкривши футбольний чемпіонат серед учасників АТО. А 27 квітня ми з радістю приїдемо на мальовничу Полтавщину. Упевнені, в Пирятині відбудеться чудове свято, яке надовго запам’ятається тисячам уболівальників», — наголосив засновник збірної ветеранів, віце-президент ФФУ, президент АВФУ Олег Собуцький.

Організаторами матчу разом із владними структурами Пирятина та Пирятинського району виступили Федерація футболу України, Асоціація ветеранів футболу України та ТОВ «Агробізнес».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини