Наталія Зінченко: «Нам забракло досвіду матчів із суперниками рівня Норвегії та Данії»

В еліт-раунді відбору на Євро-2019 (WU-19), що фінішував у Норвегії, жіноча молодіжна збірна України посіла у своїй групі третє місце.

— Якщо відверто, то нам банально забракло досвіду матчів із командами такого класу, як Норвегія й Данія, — прокоментувала офіційному сайту ФФУ виступ своїх підопічних у Скандинавії головний тренер молодіжної збірної України WU-19 Наталія Зінченко. — Якби ми провели з десяток таких поєдинків, то, переконана, уникли б тих розгромних поразок, яких зазнали.

— В яких компонентах ваші підопічні найбільше поступалися господаркам і данкам?

— У швидкості прийняття рішень на футбольному полі. Суперниці витрачали на всі дії на якусь долю секунди менше, і цього було достатньо, аби випереджати нас у ключових моментах. Поступаємося ми й у атлетизмі. Але все ж треба зазначити, що мої підопічні виявилися гарними ученицями, оскільки після роботи над помилками в останньому матчі групового турніру, зі збірною Північної Ірландії, вони додали передусім у командних діях, що допомогло відсвяткувати вольову перемогу. Отже, ми повернулися додому не з порожніми руками…

— Ви очолюєте й національну жіночу збірну України, яка вже розпочала підготовку до відбірного циклу чемпіонату Європи. Когось із ваших підопічних із «молодіжки» плануєте запросити до головної команди?

— 19-річну Надію Куніну вже залучали до тренувань у складі національної збірної. У червні, коли ми будемо проводити черговий етап підготовки, запросимо на перегляд ще двох-трьох її ровесниць. Адже селекційна робота саме в розпалі…

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини