Едуард Соболь: «Радий, що знову отримав шанс від Андрія Шевченка»

Едуард Соболь розповів про свої емоції після повернення до національної команди й готовність конкурувати з іншими гравцями за позицію лівого захисника.

— Едуарде, ви повернулися до збірної після певної перерви. Які зараз емоції?

— Настрій гарний. Я радий, що знову отримав виклик до національної команди. Приємно отримати такий шанс від Андрія Миколайовича. Тепер треба плідно працювати, щоб виправдати цю довіру від тренерського штабу.

— Запрошення до збірної стало для вас несподіванкою?

— Я сподівався і мріяв отримати виклик, багато працював. В «Яблонці» у мене зараз непоганий період, після зимової відпустки є ігрова практика, так що й у фізичному, й у психологічному плані я почуваюся відмінно. Мабуть, стежили за моїми виступами в Чехії й тренери збірної.

— Якими словами вас зустрів Андрій Шевченко?

— Тренер розповів про підготовку до майбутніх матчів. Часу не так багато, тому треба добре попрацювати, щоб підійти до поєдинків із Португалією й Люксембургом у бойовій готовності.

— Португалія — ​​фаворит нашої групи?

— Ігри покажуть. Але до матчу, звичайно, можна вважати цю збірну фаворитом, адже ми будемо грати проти чинних чемпіонів Європи в Лісабоні. Але наш тренерський штаб теж готувався, вивчав суперника й розробив план, як протистояти португальцям.

— Роналду — головна зброя збірної Португалії?

— Звичайно, він топ-гравець, один із кращих футболістів світу. Але ми постараємося знайти противагу цьому виконавцю, тренерський штаб нам у цьому допоможе.

— Україна буде боротися за друге місце в нашій відбірній групі?

— Ми ставимо максимальні цілі — будемо намагатися вийти з групи з першого місця. По ходу відбірного турніру будемо дивитися, як складатиметься турнірна ситуація.

— На позицію лівого захисника, крім вас, претендують Віталій Миколенко й Олександр Зінченко. Що скажете про конкурентів?

— Конкуренція йде тільки на користь. Добре, що у тренерського штабу є вибір. Ці хлопці грою в клубах довели, що не випадково потрапили до збірної України.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини