У Києві відбудеться фінал першого в Україні дитячого турніру «Кубок Довіри»

24 березня в Києві відбудуться фінал першого в Україні дитячого турніру «Кубок Довіри» та товариський матч між змішаними командами журналістів, працівників Федерації футболу України та Національної поліції України.

У неділю, 24 березня, у Києві відбудеться фінал першого в Україні дитячого турніру «Кубок Довіри», організованого за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України та Міністерства освіти і науки України.

Участь у проекті «Кубок Довіри» взяли 59 змішаних дитячих команд із Львівської, Харківської, Донецької, Київської областей та Києва. Протягом кількох місяців понад 600 дівчат та юнаків тренувалися під керівництвом полісменів — інспекторів ювенальної превенції та патрульної поліції. У фінал вийшли чотири команди, що представлятимуть свої регіони: «Авіатор» (м. Городок, Львівська обл.), «Маріуполь Юнайтед» (м. Маріуполь, Донецька обл.), команда гімназії № 86 (м. Харків), «Арсенал» (смт Баришівка, Київська обл.).

Окрім дитячих змагань, запланована також товариська гра між змішаними командами журналістів, працівників Федерації футболу України та Національної поліції України.

Запрошуємо представників ЗМІ для висвітлення фіналу турніру «Кубок Довіри», що відбудеться 24 березня за адресою: вул. Антона Цедіка (Ежена Потьє), 18, спортивний комплекс «Економіст».   

Програма заходів:

09.45 — 10.00

Шикування

10.00 — 13.00

Змагання між дитячими змішаними командами

13.00 — 13.30

Товариський матч між змішаними командами журналістів, працівників Федерації футболу України та Національної поліції України

13.30 — 14.00

Церемонія нагородження

Довідка: Благодійний фонд «Розвиток футболу України» у співпраці з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Національною поліцією України, Федерацією футболу України, Міністерством освіти і науки України впроваджує соціальний проект «Кубок Довіри».

Мета проекту: налагодження довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів за допомогою спорту, зокрема футболу, а також сприяння соціальній згуртованості дітей, забезпечення змістовного дозвілля, що у свою чергу сприятиме превенції.

Проект побудований на основі концепції «Спорт заради розвитку» — глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується в усьому світі та ставить за мету не перемогу, а розвиток уміння працювати в команді, побудову довірчих відносин та взаємоповаги, виховання цінностей, необхідних дітям, щоб успішно реалізувати свій потенціал.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини