Руслан Маліновський: «Тактично вдало зіграти проти Роналду — це буде половина успіху»

Півзахисник бельгійського «Генка» й збірної України Руслан Маліновський розповів про підготовку синьо-жовтих до старту у відборі Євро-2020.

— Руслане, з яким настроєм ви приїхали до збірної?

— Ми виграли групу в Лізі націй, тому настрій у нас піднесений, ми з оптимізмом починаємо новий відбірний цикл. Зараз потрібно забути про клубні справи й готуватися до матчів збірної.

— Що ви можете сказати про збірну Португалії та старт України у відборі до Євро-2020?

— У Португалії гарна команда. Вона приймає нас удома, тому буде складно. Усі португальські футболісти добре оснащені технічно, швидкісні, виступають у топ-клубах Європи. Нам буде важко, але тренерський штаб добре вивчив цю збірну й надасть нам інформацію, щоб ми плідно підготувалися до першої гри відбору.

У Лізі націй у португальців була інша команда, а зараз додалися нові футболісти, повернувся Роналду.

— Як його нейтралізувати?

— Треба брати всі аспекти в комплексі. Будемо намагатися діяти компактно, щоб не розтягуватися, щоб був баланс між атакою й обороною. Потрібно буде грамотно зіграти в тактичному плані, і це буде половина успіху.

— Вас не лякає, що ви гратимете проти чемпіона Європи?

— Ми проводили товариський матч з італійцями. Це теж топ-збірна, на мій погляд, не гірша за Португалію. Тому буде цікаво перевірити себе на тлі такого сильного суперника.

— Жуніор Мораес отримав український паспорт і виклик до збірної. Як ви ставитеся до його запрошення до національної команди?

— Ці питання краще адресувати тренерському штабу. Він — гравець високого класу, багато років виступає в Україні.

— Дійдете з ним порозуміння, як і з Марлосом?

— З усіма футболістами, які викликаються до збірної, ми легко знаходимо спільну мову.

— Національна команда підняла планку, вигравши групу в Лізі націй. Чи усвідомлюєте ви, що тепер від вас очікують таких же виступів у відборі до Євро?

— Звичайно. Тягар відповідальності із себе ніхто не знімає. Потрібно грати й не боятися, брати відповідальність на себе і в таких матчах усім показувати хорошу гру й виправдовувати виклик до збірної.

— До команди запрошений Роман Безус із чемпіонату Бельгії. В якій він формі?

— У нас паузи в першості не було, ми в тонусі, як і всі інші легіонери. Ми граємо з початку січня. Думаю, Роман у хорошій формі, він перейшов у «Гент» і підтвердив свій високий рівень.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини