У Києві пройде регіональний етап турніру «Кубок Довіри»

У Києві відбудуться регіональний етап першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри» та матч між командами Національної поліції України та працівників Федерації футболу України.

У неділю, 17 березня, у Києві пройде регіональний етап першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри», організованого за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України та Міністерства освіти і науки України.

14 змішаних команд зі столиці та Київської області, що протягом кількох місяців тренувалися під керівництвом полісменів (інспекторів ювенальної превенції та патрульної поліції), змагатимуться за право потрапити до фіналу, що відбудеться вже 24 березня.

Запрошуємо представників ЗМІ для висвітлення події.

Програма заходів:

10.00—13.00. Змагання змішаних дитячих команд.

14.00—14.50. Змагання змішаних дитячих команд (1/4).

15.00—15.30. Товариський матч між командою Національної поліції України та командою працівників Федерації футболу України.

15.30—16.00. Фінальний матч і поєдинок за третє місце серед змішаних дитячих команд.

16.00—16.30. Церемонія нагородження учасників та переможця регіонального етапу турніру «Кубок Довіри».

Адреса: м. Київ, вул. Антона Цедіка, 18 (ст. м. Шулявська), спортивний комплекс «Економіст».

Акредитація для ЗМІ: на місці за редакційними посвідченнями.

Довідка: Благодійний фонд «Розвиток футболу України» у співпраці з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Національною поліцією України, Федерацією футболу України, Міністерством освіти і науки України впроваджує соціальний проект «Кубок Довіри».

Мета проекту: налагодження довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів за допомогою спорту, зокрема футболу, а також сприяння соціальній згуртованості дітей, забезпечення змістовного дозвілля, що у свою чергу сприятиме превенції.

Проект побудовано на основі концепції «Спорт заради розвитку», глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується в усьому світі та ставить за мету не перемогу, а розвиток, уміння працювати в команді, побудову довірчих відносин та взаємоповаги, виховання цінностей, необхідних дітям, щоб успішно реалізувати свій потенціал.

У листопаді 2018 року 38 полісменів та курсантів Києва та області пройшли спеціалізовані тренінги із впровадження новітньої концепції «Спорт заради розвитку». Після навчання полісмени сформували змішані дитячі команди віком 13—14 років та провели з ними тренування.

У регіональному етапі 17 березня візьмуть участь 14 дитячих команд. Фінал турніру відбудеться 24 березня в столиці. Окрім переможця регіонального етапу серед команд Києва та області, за «Кубок Довіри» змагатимуться переможці регіональних етапів Львівської, Харківської та Донецької областей.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини