U-20: повний календар чемпіонату світу 2019 року серед юнацьких збірних у Польщі

Учора в польській Гдині відбулася процедура жеребкування світової першості 2019 року серед юнацьких збірних U-20.

24 команди з шести конфедерацій були розподілені на шість квартетів. Збірна України волею жереба потрапила до групи D. Суперниками підопічних Олександра Петракова стали збірні Катару, Нігерії та США. 

Склад груп чемпіонату світу 2019 року (U-20)

Група A: Польща, Колумбія, Таїті, Сенегал.

Група B: Мексика, Італія, Японія, Еквадор.

Група C: Гондурас, Нова Зеландія, Уругвай, Норвегія.

Група D: Катар, Нігерія, Україна, США. 

Група E: Панама, Малі, Франція, Саудівська Аравія.

Група F: Португалія, Корея, Аргентина, ПАР.

Матчі світової першості 2019 року (U-20) у Польщі проходитимуть в шести містах із 23 травня по 15 червня. Фінальний поєдинок відбудеться в Лодзі саме 15-го числа. 

Календар матчів у групі А

23.05.2019. Таїті — Сенегал. 19.00 (Люблін).  

23.05.2019. Польща — Колумбія. 21.30 (Лодзь).        

26.05.2019. Сенегал — Колумбія. 19.00 (Люблін).

26.05.2019. Польща — Таїті. 21.30 (Лодзь).

29.05.2019. Сенегал — Польща. 21.30 (Лодзь).

29.05.2019. Колумбія — Таїті. 21.30 (Люблін).

Календар матчів у групі В

23.05.2019. Мексика — Італія. 19.00 (Гдиня). 

23.05.2019. Японія — Еквадор. 21.30 (Бидгощ).         

26.05.2019. Мексика — Японія. 16.30 (Гдиня).

26.05.2019. Еквадор — Італія. 19.00 (Бидгощ).

29.05.2019. Еквадор — Мексика. 19.00 (Гдиня).

29.05.2019. Італія — Японія. 19.00 (Бидгощ).

Календар матчів у групі С

24.05.2019. Гондурас — Нова Зеландія. 19.00 (Люблін). 

24.05.2019. Уругвай — Норвегія. 21.30 (Лодзь).         

27.05.2019. Гондурас — Уругвай. 19.00 (Люблін).

27.05.2019. Норвегія — Нова Зеландія. 21.30 (Лодзь).

30.05.2019. Нова Зеландія — Уругвай. 19.00 (Лодзь).

30.05.2019. Норвегія — Гондурас. 19.00 (Люблін).

Календар матчів у групі D

24.05.2019. Катар — Нігерія. 19.00 (Тихи). 

24.05.2019. Україна — США. 21.30 (Бельсько-Бяла).         

27.05.2019. Катар — Україна. 19.00 (Тихи).

27.05.2019. США — Нігерія. 21.30 (Бельсько-Бяла).

30.05.2019. Нігерія — Україна. 21.30 (Бельсько-Бяла).

30.05.2019. США — Катар. 21.30 (Тихи).

Календар матчів у групі Е

25.05.2019. Панама — Малі. 16.30 (Бидгощ). 

25.05.2019. Франція — Саудівська Аравія. 19.00 (Гдиня).         

28.05.2019. Панама — Франція. 19.00 (Бидгощ).

28.05.2019. Саудівська Аравія — Малі. 21.30 (Гдиня).

31.05.2019. Малі — Франція. 19.00 (Гдиня).

31.05.2019. Саудівська Аравія — Панама. 19.00 (Бидгощ).

Календар матчів у групі F

25.05.2019. Португалія — Корея. 19.00 (Бельсько-Бяла). 

25.05.2019. Аргентина — ПАР. 21.30 (Тихи).         

28.05.2019. Португалія — Аргентина. 19.00 (Бельсько-Бяла).

28.05.2019. ПАР — Корея. 21.30 (Тихи).

31.05.2019. Корея — Аргентина. 21.30 (Тихи).

31.05.2019. ПАР — Португалія. 21.30 (Бельсько-Бяла).

1/8 фіналу

1. 02.06.2019. 1В — 3 А/С/D. 18.30 (Гдиня).

2. 02.06.2019. 2А — 2С. 21.30 (Лодзь).

3. 03.06.2019. 1С — 3 А/B/F. 18.30 (Люблін).

4. 03.06.2019. 1D — 3 B/E/F. 18.30 (Тихи).

5. 03.06.2019. 1A — 3 C/D/E. 21.30 (Лодзь).

6. 04.06.2019. 2B — 2F. 18.30 (Люблін).

7. 04.06.2019. 1E — 2D. 18.30 (Бидгощ).

8. 04.06.2019. 1F — 2E. 21.30 (Бельсько-Бяла).

1/4 фіналу

9. 07.06.2019. Переможець 2 — переможець 5. 16.30 (Лодзь). 

10. 07.06.2019. Переможець 1 — переможець 8. 19.30 (Тихи).

11. 08.06.2019. Переможець 7 — переможець 4. 18.30 (Гдиня).

12. 08.06.2019. Переможець 6 — переможець 3. 21.30 (Бельсько-Бяла).

1/2 фіналу

13. 11.06.2019. Переможець 9 — переможець 10. 18.30 (Гдиня) 

14. 11.06.2019. Переможець 11 — переможець 12. 21.30 (Люблін).

Матч за 3-є місце

15. 14.06.2019. Переможений 13 — переможений 14. 21.30 (Гдиня).

Фінал

16. 15.06.2019. Переможець 13 — переможець 14. 19.00 (Лодзь).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини