Вадим Костюченко: «Влітку плануємо організацію всеукраїнського дитячого турніру пам’яті Андрія Баля»

Федерація футболу України ухвалила рішення у 2019 році збільшити кількість всеукраїнських дитячих турнірів, про що 16 лютого, звертаючись до учасників дитячого турніру пам’яті легендарного футболіста, колишнього тренера збірної України Андрія Баля, повідомив перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко.

«Головне й найприємніше — що збільшується кількість команд турніру пам'яті Андрія Баля. Тому ми ухвалили рішення, щоб такий турнір відбувся ще й улітку, під час канікул, під егідою Федерації футболу України на полях НТК ім. В. Баннікова, — сказав під час відкриття турніру Вадим Костюченко. — Якщо ми не будемо забувати наших легенд, то саме на таких турнірах зможемо очікувати появи майбутніх зірок українського футболу. Без пам’яті, яка в нас є, не буде майбутнього. І ми маємо наступному поколінню розповідати, які в нас були досягнення, хто як грав і чого досяг. Саме так ми й отримаємо майбутні перемоги».

Нагадаємо, що минулими вихідними в четвертому традиційному турнірі пам’яті Андрія Баля, який пройшов у Дарницькому районі Києва, взяли участь більше десятка дитячих команд столиці, у складі яких було більше ніж 250 юних гравців.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини