Збори українських арбітрів у Туреччині: шостий день роботи був, мабуть, найважливішим...

9 лютого на навчально-тренувальному зборі в Туреччині вітчизняні арбітри здавали тести «йо-йо» та АРІЄТ.

З огляду на всю програму сьогоднішньої роботи, шостий день тренувальних зборів для українських рефері в Белеку був, мабуть, найважливішим. Уранці на полі вони здавали тести «йо-йо» (для головних арбітрів) й АРІЄТ (для асистентів). Результати цих тестів дають керівництву суддівського корпусу інформацію про функціональну готовність арбітрів перед поновленням офіційного сезону. І слід відзначити, що всі учасники склали цей залік. Заняття завершилося бурхливими оплесками та фотосесією.

Фото прес-служби ФФУ

Але розслаблятися було зарано, адже під час теоретичного заняття знову обговорювалися важливі теми. Як, наприклад, правильні рішення у штрафному майданчику, епізоди із симуляцією — для головних арбітрів. Щодо асистентів, то вони отримали важливі поради стосовно вибору позиції під час визначення положення «поза грою». Також розбиралися моменти із втручанням у гру помічника арбітра.

Фото прес-служби ФФУ

І, як завжди, не обійшлося без роботи українських арбітрів на контрольних поєдинках, яких сьогодні, як і двома днями раніше, було сім. А взагалі з початку зборів вітчизняні суддівські бригади відпрацювали вже на 27-ми матчах. 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини