Збори арбітрів у Туреччині. Система VAR: мінімум втручань й максимум користі

На навчально-тренувальному зборі в Туреччині робота вітчизняних арбітрів триває в чотириразовому режимі.
 
Тренувальний збір українських рефері в Белеку наближається до екватору, тому за насиченістю зараз найбільш спекотна пора. Хоча зранку погода на узбережжі зіпсувалася, пішов рясний дощ, це не завадило конструктивній роботі. Уранці під керівництвом інструкторів арбітри займалися на полі, відпрацьовуючи швидкість, координацію та рухливість. Ця інтенсивна робота тривала годину.

Фото прес-служби ФФУ

Потім, після невеликої перерви, усі перейшли до конференц-залу на теоретичне заняття, під час якого голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі та фахівець із науково-методичної роботи ФФУ Віктор Дердо ознайомили підопічних із довідковою інформацією та філософією системи VAR, девізом якої є: «Мінімум втручань — максимум користі».

Фото прес-служби ФФУ

Наступною була тема сучасного трактування та вимог ФІФА, УЄФА й ФФУ щодо ситуацій із порушеннями, пов’язаними з необачністю, нерозважливою манерою або застосуванням надмірної сили — для головних арбітрів. У свою чергу асистенти отримували практичні поради від інструктора ФІФА Джованні Стеванато щодо ситуацій із положенням «поза грою» під час поєдинку.

Відеонарізки на різні теми обговорювали спільно, а потім були доповіді учасників зборів в окремих групах.

Фото прес-служби ФФУ

І, нарешті, вечірнє заняття на полі також пройшло з високою інтенсивністю. Арбітри готувалися до складання бігового тесту «йо-йо» (переривчастий біг).

Фото прес-служби ФФУ

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини