Стартував Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2019: склади груп, календар матчів

У Зимовому Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України-2019 серед команд U-16 (футболісти 2003 р.н.) візьмуть участь 52 команди з різних регіонів. 1—3 лютого відбудуться матчі групового раунду, 9 лютого розпочнеться плей-офф, а призери турніру визначаться 10 березня. 

Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2019 серед команд U-16

І етап. Одноколовий турнір у групах

01.02.2019—03.02.2019

Група 1 (Київ)

«Динамо» (Київ)

ДЮСШ-15 (Київ)

ФК «Любомир» (Ставище)

Група 2 (Київ)

«Динамо» U-15 (Київ)

«Зміна-Оболонь» (Київ)

«Локомотив» (Київ)

«Колос» (Ковалівка)

Група 3 (Щасливе)

«Шахтар» (Донецьк)

ОК ім. Піддубного (Київ)

«Арсенал-Київ» (Київ)

Група 4 (Щасливе)

«Шахтар» U-15 (Донецьк)

«КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе)

«Юність» (Чернігів)

Група 5 (Львів)

«УФК-Карпати» (Львів)

BRW-BIK (Володимир-Волинський)

«Поділля» (Хмельницький)

Група 6 (Чернівці)

«Буковина» (Чернівці)

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ)

«Спарта» (Чернівці)

Група 7 (Львів)

«Карпати» (Львів)

ФК «Львів» (Львів)

ВОДЮСШ (Вінниця)

Група 8 (Моршин)

СДЮСШОР (Ужгород)

МФА (Мукачево)

ФК «Скала» (Моршин)

Група 9 (Харків)

«УФК-Олімпік» (Харків)

«Барса» (Суми)

«Арена» (Харків)

Група 10 (Харків)

«Восток» (Харків)

ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)

«Майстер м’яча» (Харків)

«Молодь» (Полтава)

Група 11 (Дніпро)

«Дніпро» (Дніпро)

«Інтер» (Дніпро)

«Авангард» (Краматорськ)

Група 12 (Дніпро)

УФК (Дніпро)

«ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг)

МДЮСШ (Дніпро)

Група 13 (Маріуполь)

ФК «Маріуполь» (Маріуполь)

«Азовсталь» (Маріуполь)

ДЮСШ (Бердянськ)

Група 14 (Запоріжжя)

ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя)

«Дизеліст» (Токмак)

«Зірка» (Кропивницький)

«Аякс-Металург» (Запоріжжя)

Група 15 (Одеса)

«Чорноморець» (Одеса)

ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса)

«Юність-Умань» (Умань)

ДЮФК «Атлетик» (Одеса)

Група 16 (Миколаїв)

«Торпедо-ВУФК» (Миколаїв)

СДЮШОР Миколаїв (Миколаїв)

«Чорноморець» U-15 (Одеса)

Календар матчів групового етапу

ІІ етап. 1/8 фіналу

09-10.02.2019 — перші матчі

16-17.02.2019 — матчі-відповіді

1. Переможець групи 1 — переможець групи 4

2. Переможець групи 2 — переможець групи 3

3. Переможець групи 5 — переможець групи 6

4. Переможець групи 7 — переможець групи 8

5. Переможець групи 9 — переможець групи 11

6. Переможець групи 10 — переможець групи 12

7. Переможець групи 13 — переможець групи 14

8. Переможець групи 15 — переможець групи 16

ІІІ етап. 1/4 фіналу

23-24.02.2019 — перші матчі

02-03.03.2019 — матчі-відповіді

Переможець пари 1 — переможець пари 8

Переможець пари 2 — переможець пари 6

Переможець пари 3 — переможець пари 4

Переможець пари 7 — переможець пари 5

ІV етап. Фінальний турнір

08.03.2019

1/2 фіналу

10.03.2019

Матч за 3-є місце

Фінал

Регламент Зимового Кубку ДЮФЛУ-2019 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини