WU-17: на шляху до відбору на Євро для дівочої збірної України заплановано поїздку до Фінляндії та матч із Латвією

Найголовніший старт для дівочої збірної України WU-17 у 2019 році — участь у кваліфікаційному турнірі Євро-2020.

Із 20-го по 26 жовтня поточного року команда, яку очолює Валерій Паламарчук, у Сербії буде змагатися за путівку до еліт-раунду кваліфікації чемпіонату Європи-2020. Українкам доведеться витримати конкуренцію з боку господарок, а також збірних Чехії та Грузії. У випадку успішного виступу на синьо-жовтих чекатиме ще більш складне випробування наступним раундом, який проходитиме навесні 2020-го.

У рамках підготовки до участі у відборі на Євро українські дівчата проведуть два збори. Перший відбуватиметься із 7-го по 17 травня й включатиме поїздку до Фінляндії для участі в Кубку розвитку УЄФА (12—17 травня). Окрім нашої команди та господарок, там також зіграють збірні Швейцарії та Фарерських островів. 

Другий збір проходитиме із 16-го по 22 вересня. Спаринг-партнером синьо-жовтих на цьому етапі виступить збірна Латвії. І, нарешті, безпосередньо перед відбуттям до Сербії команда збереться 14 жовтня й матиме майже тиждень на підготовку до турніру.

Додамо, що воротарі цього колективу, як і голкіпери всіх інших українських жіночих збірних, проведуть додатковий збір у Славутичі 4—8 лютого.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини